Lietotājvārds
Parole
Centralizētie eksāmeni... Neuzticēšanās skolotājiem??? Darba vietas ministrijā??? Kurš ieguvējs??? Uzņemšanas eksāmeni augstskolā - godīgi, skolēnam saprotami: kāpēc tie jākārto un kāpēc tiem gatavoties!!! Šobrīd pieteikšanās vairākās augstskolās - naudas pelnīšana un pārliecības - "kaut kur jau tikšu" radīšana. Savulaik skolā mācījos uz katru dienu, jo varēja izsaukt atbildēt, kārtoju, ja pareizi atceros 7 eksāmenus (matemātika, fizika, ķīmija, sacerējums-vērtējums valodā un literatūrā, vēsture, angļu valoda) un - tad iestājpārbaudījumi augstskolā. Viegli nebija, bet bija skaidrs kāpēc mācos, ko gribu sasniegt un to arī dzīvē esmu sasniegusi
Vai kas no tā mainījās?! Kurš var pateikt - kas?! Ko var ņemties!!! Jālikvidē šī sistēma un nebūs ikgadējo problēmu , nauda ietaupīsies un bērni no tā sliktāk zinoši noteikti nebūs, bet ierēdņu armija gan mazināsies!!!
Pareizi teikts: atbildība jāuzņemas skolu vadībai!!Kas tā par vadību, ja nezin iepriekš par rezerves variantiem?
Kopsavilkums. 17.05.2017. 16:27:20
Un IZM+VISC uzdrīkstas apgalvot, ka tā izglītības zivs nepūst no galvas?
"Taču kopumā, izņemot notikušo eksāmenu uzdevumu noplūdi, citi pārkāpumi eksāmena norisē šodien nav fiksēti." Šitas rullē, ko tad vēl vajadzēja?
Cik var ņemties?
Apriebušies visi šie stulbie e-klases raksti! Līdz vēmienam visa šī izglītības sistēma!
Ja jau bija zināmas pārsprieduma tēmas (3. daļa), tad skaidrs, ka bija zināma arī 1. un 2. daļa. Kāpēc tās nenomainīja? Nav godīgi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.