Lietotājvārds
Parole
Kā var 1 partijā uzkrāt tik daudz enkuru, reitings arī turpina samazināties pēc katras mutes atvēršanas, jo ignorējot cilvēku vajadzības par labu metodi kalpo uzspiesti ieskaidrošanas mēģinājumi, diktāts dialoga vietā un manipulācijas ar statistiku
Skatam no malas 21.04.2017. 19:45:56
Palasiet uzmanīgi komentārus, tur ir daudz labu ideju, taču cilvēki jau sen vairs netic, ka viņus kāds uzklausīs. Tāda nu ir realitāte.
Pamatlietas jāmaina vispirms 21.04.2017. 11:32:01
Manuprāt te ir interešu konflikts. Ja esi partijā, tad ir jāpilda partijas pavēles, kuras savukārt nosaka partijas sponsoru biznesa intereses. Te nekur valsts nav pirmajā vietā. Ja esi deputāts, tad pienāktos strādāt valsts labā nevis partijas labā. Manuprāt partiju varas sistēma ir vājākā un valstij vismazāk noderīga.
Ir apriebies lasīt jebkuru politiķu murgus! Šeit, e-klasē ir 100-tiem piedāvājumu jau gadiem. Neviens nav ieinteresēts uzklausīt nedz vecākus, nedz bērnus, nedz pedagogus! Nevienu nerūp nedz pārmaiņas, nedz izmaiņas, tikai tupi muldēt gadiem ilgi un par to piķi saņemt. Ielikteņi sēdēja, sēž un sēdēs. Bla bla bla....
ļerstēt šeit...nu cik vēl gadus? Vēl 30 ?????
Skats no malas 21.04.2017. 10:25:48
Cien. komentāru rakstītāji! Vai spējat pateikt arī ko labu? Ko esiet piedāvājuši un darījuši, lai valstī lietas sakārtotu? Sāksim ar sevi!
Ar gribu vien caureju neapturēt, bet pamuļķoties jau var . . .
Neko sev ko teica politiskais līķis ,es domāju ka jau sen tās sapuva/
Palīdziet! 21.04.2017. 08:58:01
Klau, vai kāds nezina, kur un par cik var nopirkt POLITISKO GRIBU, kuras tik ļoti trūkst mūsu varas vīriem un sievām? Varbūt tauta var vajadzīgo summu saziedot un beidzot iegādāties vismaz kādu mazumiņu politiskās gribas pašu svarīgāko jautājumu risināšanai?
Sakārtot jau grib visi, arī skolas, bet ko Laimdota var konkrētu piedāvāt?
Vai kādreiz tauta nav tikusi turēta ķīlā politiskās gribas trūkuma dēļ? :) :) Tas taču ir katru dienu,n tos gadus.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.