Lietotājvārds
Parole
Tur vairs smiekli nenāk..........tikai nauda un vara....,..un nevienā noziegumā , vainīgo nav. Gan jau kāds ministra dēliņš nezināja pietiekami labi angļu valodu, vai vēsturi.
Viss notiek ar aprēķinu un VISC ziņu. Jo kā gan citādi lai atrod pamatojumu EU finansu līdzekļu papildus piesaistei iepriekš minētajam kantorim. Tagad - ir pamatojums jaunas, stratēģijas , vadlīniju izstrādei CE un eksāmenu darbu piegādes, atvasināšanas (papīra kopiju sagatavošanas) drošības paaugstināšanai. Un velns lai par stenderi, ja tā nav.
Pludināt, pludināt! 09.06.2017. 09:00:18
Mums ir kaudzēm šādu it kā iesāktu procesu! Kas notika ar vidusskolas latviešu valodas eksāmena pludinātājiem? VISC kāds ir pieķerts, sodīts? Kamēr nav, viss turpinās, jo tas jau kļūst smieklīgi!
Patiesība kož acīs! 08.06.2017. 21:08:12
Vainīgo atradīs!
skolā eks printē 8.00, bet eks sākas desmitos. Ir veselas divas stundas konsultācijai, jo eks jautājumi ir nopludināti. Tikai skolu adminstrācijai par to jēnes atbildiba
Pietiek "pludināt" 08.06.2017. 14:12:43
Varbūt kāds var beidzot apturēt "plūdus" Latvijā? Varbūt pienācis laiks saukt lietas īstajos vārdos - nelikumīgi iegūtas vai konfidenciālas informācijas publiskošana?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.