Lietotājvārds
Parole
IT meitēns 26.04.2017. 22:49:42
Es domāju, ka pētījumā vienkārši nekorekti uzstādīts jautājums. Tie nemākulīgi veidotie pētījumi meklē problēmas, kuru nav. Es kā meitene nekad neesmu izjutusi diskrimināciju dzimuma dēļ. Kad studēju IT, prakses uzņēmums man pat uzticēja daudz lielāku atbildību, nekā es pati būtu sev uzticējusi :)
Nekompetenta tauta! 25.04.2017. 08:30:29
Laikam neviens nezina, ka pirmā programmētāja bija sieviete - Ada Auguste Lavleisa!?
Devil's advocate 24.04.2017. 22:30:03
Vienmēr jau uzstraucās par darba jomām, kur relatīvi mazs sieviešu skaits, bet par jomām, kur lielākoties sievietes un maz vīriešu - tur gan neviens neuzskata par nepieciešamību veicināt vienlīdzību.
Ilgi - gadus 20 strādāju par programmētāju.Sievietes ir ļoti akurātas, kad jāpārbauda/jātestē programmatūra, jāraksta instrukcijas utt. Daudz labākas nekā puiši.
JŪS TE VISI PĒTNIECIŅI VARAK UZSKAiTĪT DAJEBKO...NODARBOŠOS AR TO, KAS MAN PERSONĪGI PIEŅEMAMS UN KAS MAN PATĪK UN PADODAS, NEVIS AR TO, KO KĀDS TE ATKAL IZŠTUKO !!!
1) Sexologist, gynaecologists, fertility experts have seen an alarming trend in the rise of a number of couples from IT industry seeking fertility treatments even in their prime fertile age. This trend is evident in the 30 to 40 percent growth in the IVF industry. 2) Beyond that, though, FertilityIQ founders Jake and Deborah Anderson-Bialis found that their data also showed a strong correlation between professions and IVF success — even when they accounted for income level. Jake says they noticed the pattern early on, even when their site only had a few hundred responses — teachers have great success while women in (traditionally male-dominated) fields like finance and STEM have relatively little success. Sieviešu nodarbinātība tā saucamajā vīriešu profesijās korelē ar neauglību. Ir vērts paskatīties uz dzimumu līdztiesību kā iedzīvotāju skaita samazināšanas rīku arī šādā aspektā.
Muļlķības - piemērota profesija ir nosakāma pēc prasmēm un talantiem nevis dzimuma.
Kā nesen Latvijas televīzijā sacīja Marija Naumova - ko mēs varam mācīties no francūžiem? Dieva dēļ, lūdzu, tikai ne feminismu! :) :) :) Un es nevarētu vēl vairāk piekrist. Tie cilvēki ir kaut ko pazaudējuši, viņi ir nelaimīgi. Saglabāsim to skaisto tomēr... Protams, katrs var strādāt kurā profesijā vien vēlas.
Nezinu par it, neņemšos spriest, bet es gan priecājos, ka mūsu valstī vēl ir atšķirbības starp dzimumiem. :) vienlīdzība ir svarīga, bet mēs nekad nebūsim vienādi - un paldies dievam par to! :)
Nu, nepiekrītu! Latvieši ļoti šauri skatās. manuprāt, it ir kā reiz piemērotāa sievietēm! Tas nav fiziskki smags darbs, kā reiz idēali veicams abiem dzimumiem līdzvērtīgi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.