Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 27.04.2017. 12:26:02
Latvijā vērojams darba roku trūkums vairākās profesijās! Skumji!!! Kāpēc šeit ir 10% bezdarbs??? Kaut kāds marazms!!!
Raksts pilnīgi par neko. Skolā par tādu trijnieks būtu maksimums.
P.S. Ideālam skolēnam nav vajadzīgs ideāls skolotājs - viņš pats spēj apgūt mācību vielu. Ideāls skolotājs ir vajadzīgs dundukam, kurš nespēj mācīties un kam ir vajadzīgs pedagoģisks ģēnijs, lai kaut ko apgūt. Prasiet rezultātus no skolēniem, celiet viņu disciplīnu un viss būs labi. Iespējas mācīties ir.
Par profesionalitāti ir jāmaksā kārtīgu algu arī skolotājiem. Būs alga, bus konkurence uz darba vietu, būs profesionalitāte. Lai skolotājs pilnveidotos un celtu kvalifikāciju, viņam ir vajadzīgs laiks, viņš nevar būt pārslogots. Šobrīd nav ne normālas algas, ne laika mācīties
Ar darba devējiem ir viss kārtībā. Pretī 265 miljoni eiro ir neprofesionāli skolotāji, ar zemu kvalifikāciju, un atrauti no inovācijām profesijās. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc bērni negrib iet uz profskolām.
Ja nav amata, tad nevar arī dīkt, ka nevar dabūt darbu. Kaut kas taču ir jāmāk.
butu labakas algas,tad cilveki nebrauktu prom,un butu kas strada un macas seit Latvija profesijas kur trukst darbinieku,ta ka deputatiem japadoma,ko darit lietas laba
Vērojams normālas algas trūkums daudzās profesijās!
Ar profeni nevar pārkvalificēties!
Amati izzūd! Ir daudzi tādi, kuri pēc gadiem 5 vairs nemaz nepastāvēs. Un ja arī būs, tad tiešām tos pārstāvēs vien entuziasti vai tie, kuru vecāki um vecvecāki ar attiecīgajiem amatiem ir nodarbojušies.
Mūsdienās vērtības ir citas. Diemžēl amats vairs netiek uzskatīts par svarīgāko vērtību karjerā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.