Lietotājvārds
Parole
Satiekoties skolu salidojumos, redzu, ka tālāk bieži vien tiek nevis izcilnieki, bet gan tiek, kurus skolotāja skolas laikā "norakstīja", jo tiem vienmēr bija savs viedoklis un ja nesakrita, tad nepareizs. Ir jāmēģina un jāstartē arī tad, ja neesi izcilnieks. Beidziet cilvēkus norakstīt pirms laika! Es arī nebiju izcilnieks, bet tagad man ir 3 augstākas izglītības un strādāju vadības darbā. Izbrauc no valsts Sprīdīši, kuri nav savas valsts patrioti un negrib paši celts savas valsts labklājību, bet ir gatavi atgriezties uz gataviem lauriem. Skolu skaits ir jāsamazina!
Agrāk augstskolās bija jāiestājas (jānoliek eksāmenus, jārēķinās ar konkurenci uz vietām), tagad jāpiesakās elektroniski.Te ir atbilde uz jautājumu par to, kam jāmācās augstskolās un kas tajās mācās.
Savulaik, pirms 20 gadiem, biju nesekmīga dažos priekšmetos, jo neinteresēja nekas. Vēlāk pabeidzu 2 augstskolas un šobrīd ir veiksmīgs bizness. Nevajag bāzt visus vienā maisā . 15-18 gadīgi jaunieši, ne visi spēj aptvert, kas būs nepieciešams dzīvei utt....sajēga rodas ar laiku. Tā kā paklusē ! Un otra lieta - tā nav jauniešu problēma, ka izcilnieki no šejienes aizbrauc, bet augstskolā iestājas knapi eksāmenus nolikušie!!!! Kāda valsts - tādi iedzīvotāji. Atveriet acis - izcilnieki šeit nedz mācās, nedz arī strādās par kapeikām!
Šobrīd augstskolās uzņem ar četrām ballēm atestātos, dokumentus var iesniegt vairākās augstskolās, gan jau kaut kur uzņems, tad kāda var būt specialista kvalitāte. Ja skolēns nav mācījies skolā, diez vai tas kļūs par čaklu studentu. tā mēs muļļājamies un brīnamies par mūsu valsts rādītājiem
Nevaru sagaidīt labus darbiniekus 26.06.2017. 16:32:58
Kuram jau sen nav skaidrs,ka augstskolu skaits un studējošo skaits jāsamazina? Studējošo kvalitāte ir kritiska. Darba tirgū nav pieprasījuma pēc šodienas augstskolu beidzējiem. Nav ne zināšanu, ne attieksmes.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.