Lietotājvārds
Parole
pirmspēdējam 29.04.2017. 10:14:12
Nepiesienies man, to virsrakstu viņi izlaboja pēc MANA uzbrauciena ! Ja nezini - neraksti !
Skolnieciņš 27.04.2017. 12:13:12
Nu, globalizācija. Ko darīs tie kam smadzeņu nav? Latvijā ir ap 10% bezdarbs. Kālab Īrijā prastie darboņi ir vajadzīgi, bet Latvijā tos likvidē? Varbūt tas ir latvju tautas genocīds??? To es nesaprotu, kālab Īrijā ir vajadzīgs mazizglītots darba spēks?
Virsrakstā nav rakstīts 95% iedzīvotāju, bet gan 95% aptaujāto iedzīvotāju. Tas nozīmē - 95% no aptaujātajiem, nevis no visiem Latvijas iedzīvotājiem.
Un tāpēc jaunajā kompetencēs balstītajā modelī datorzinības mācību priekšmets nav paredzēts, tam atvēlēta kalponītes loma, piemēram, diagrammu veidošana matemātikas vai prezentācijas veidošana latviešu valodas apguvē.
Cien., Žurnālisti! Aizvāciet to virsrakstu! 95 % iedzīvotāji nav un nevar būt aptaujāti! Manā deviņstāvu mājā Imantā neviens par to neko nezina, un kur nu vēl rajonā. Pārstājiet dezinformē un melot cilvēkiem !
IT noteikti ir profesija ar skaidrāku perspektīvu nekā daudzas citas profesijas, ko mūsdienās piedāvā izmācīties.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.