Lietotājvārds
Parole
Ar eksaktajiem esam dziļā bedrē! Pārraidē - Gudrs, vēl gudrāks, kā jautājumi par fiziku - tā bieži uz "haļavu" pats jautājums. Piemēram: * pretestības mērīšana - tā vienmēr balstās uz OMA likumu (arī multimetrs) * sprieguma izmainīšana (tā ir formass maiņa)!
ha-ha-ha! var veicināt, .... bet var arī neveicināt. un kurš tad to tā droši zina?
Eksaktie prieksmeti tiek maciti teorijas liimenii. Zinaasanu pielietojums skolaa netiek pietiekami parrunaats. Ja bernam nav zinaasanu saistiiba ar dziivi saprotama, maciibas liekas nevajadzigas un neinteresantas. Tapec visiem bail no eksaktiem priekshmetiem. Te ir rezultaats - neveelamies studeet un straadaat zinaatnee. Matemaatika tapat kaa rokdarbi - tas ir aicinaajuma jautaajums.Ja pavecas ar skolotaaju - tad talants var rasties no liela darba.
Viņiem visiem tā jārunā, jo gandrīz 14 miljoni jāatmazgā.
>> vecmāmiņa 25.04.2017. 11:01 25.04.2017. 13:35:47
tas bija sliktajos krievu laikos, kur izglītība bija līmenī
Nu tad vienreiz mums ir cilvēks, kurš acīmredzot zin, kas tā tāda kompetenču izglītība būs. Un vēl nesīs tādu uzlabojumu! Jo līdz šim neviens nav varējis ne to paskaidrot, ne nodemonstrēt, ne uzrakstīt. Tad jau cerīgi, ka ir rektors, kas to zin. Vismaz virzāmies uz gaismas pusi. Tad jau rudenī ies vaļā!
bērnus arī mēģenēs audzēsim, lai tikai protas kompetenti apkalpot pasaules varenos.
kā maksā , tā runā.
Smieklīgi? Prasmes - kompetences? Vai kungs pats zina, kas tas tāds ir? Mēs mācāmies no grāmatām, kurās vēl ir lati uzdevumos, bet nauda atrodas muļķībām. Vispirms vajag materiālo bāzi( labaratorijas, reaģentus, grāmatas, laborantus...), tad var sākt domāt, ko mainīt.
kārtējo reizi cenšas izgudrot riteni .................... No viena grāvja otrā, tā 25 gadus! Kad tas beigsies!?
vecmāmiņa 25.04.2017. 11:01:52
Ko jaunu Catlaka kungs atklājis? Mani skolotāji pirms sešdesmit gadiem strādāja pēc"kompetencēm"! Apguvām jēdzienu kvadrātmetrs - mērījām klasi, savu dzīvokli... mācījāmies lietvārda vokatīvu - uzrunājām klasesbiedrus (neuzrunājām Ingusu!), rakstījām vēstules uz vēstuļu papīra, ne uz no burtnīcas izrautas lapas, ķīmijā rēķinājām %, lai zinātu, kā pagatavot gurķu marinādi!
Nav taču runa par to, ka katram jākļūst par zinātnieku. Runa ir par to, lai cilvēkiem būtu labākas zināšanas, saprašana eksaktajās zinātnēs. Tā vien liekas, ka lielai daļai zināšanu ieguve sagādā fiziskas sāpes. Bet par muļķi saukties gan negrib.
Jāpaiet daudziem gadiem, lai visi jaunieši noticētu domai, ka katrs var kļūt par izgudrotāju un zinātnieku, bet tas ir labs mērķis uz ko tiekties
Roboti maksās nodokļus un uzturēs sociālo sistēmu, tā?
Daudzi runā par industriālo revolūciju, bet kas tad pirks to ko roboti un iekārtas saražos, ja cilvēkiem nebūs ne darba, ne naudas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.