Lietotājvārds
Parole
Kurš tad tur LIZDĀ klausīsies???!!!
Iz raksta: "...(LIZDA) lūdz aizliegt Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM)..." Arodbiedrībai, ja vien tā nav arodbiedrības fikcija, ir JĀPIEPRASA nevis jālūdz .
Skolotajiem ir tiesiskaa paljaviba? Shajaa valstii?
Rakstu vēlreiz. Tātad, kopš NAUDA SEKO SKOLĒNAM ieviešanas mēs tāpat (no 2009.g.) algas apmēru uzzinām OKTOBRĪ, kad ieskaita pirmo algu. Turklāt viss ir tik slepeni, ka jāparakstās par to, ka neizpaudīsim algas apmēru pat kolēģim, kurš strādā paralēlklasē! Kāpēc nevarētu būt tā, kā līdz 2009. gadam, kad algu aprēķināja pēc vienotas formulas valstī, ņemot vērā apmācāmo skolēnu skaitu, kur tas ir būtiski (darbu labošanā). Tad skolotājs varēja gan plānot savus izdevumus, gan vajadzības gadījumā pāriet darbā uz citu skolu,
Kāpēc nepievienojās mans komentārs?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.