Lietotājvārds
Parole
kārtējais murgs 21.07.2017. 16:01:13
Bet nereti konkursosģimnāzisti zaudē neģimnāzistiem. Ģimnāzijā mācās tikai labākie, kas vinnējuši konkursu. Neģimnāzistu klasēs nereti ir arī ļoti vāji bērni (naudiņa atseko). Stiprajiem laiks toiek norauts krietni, taču tie mēdz būt pat varošāki par vienu otru ģimnāzistu. Un kur ieguldīts lielāks pedagoga darbs?
Brīnums būtu, ja augšgalā nebūtu gimnāziju,jo tur mācās bērni, kuri tiek pieņemti ar konkursa rezultātu.
Man arī kaut kas nebija skaidrs. Kur ir saites uz olimpiāžu rezultātiem, parādās pērnais gads. Kaut kā neliekas, ka manai skolai tik zems rezultāts? Vairāk uzticos Draudzīgā Aicinājuma reitingiem, tur viss atšifrēts, bet šogada rezultāti vēl aizpildīšanas stadijā.
Kāpēc skolu reitinga mājas lapā nav ievietota informācija par olimpiāžu rezultātiem?
Vairak info 19.07.2017. 12:30:54
Www.skolureitings.lv Tikai nesaprotu- "vidusskoleni" kadas klases - 10-12?
Ja paskatās 19.07.2017. 11:17:28
mazo skolu punktu skaits neatpaliek no lielo skolu punktiem. Jā ģimnāzijām ir daudz punktu, bet, teiksim, Auces vidusskola būtu ap 10.vietu starp lielajām skolām

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.