Lietotājvārds
Parole
Vai taisnība, ka vietas ir visos,arī pilsētu b-dārzos?Un,kā tauta runā, ka ieplestām rīklēm gaida naudas žūksni?Interesanti- KAS PAR TO ATBILD,ja tā ir taisnība?????
Saistībā ar direktora konkursu Ikšķiles vidusskolā, laikam, arī bez kukuļdošanas cauri neizies. Kas samaksās, tas arī būs direktors.
mūsu bērns 2015 . g. dzimušais arī bez vietas grupiņā... skumīgi..
Sulīgā Anda 05.08.2017. 18:00:15
Vai Andiņa var kļut par auklīti? Esmu ļoti smuķiņa, es notiekti iepatikšos daudziem papučiem!
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 04.08.2017. 21:41:09
Absurds! Vai tas ir iespējams, ka Latvijas Republikas valdība nespēj nodrošināt saviem pilsoņiem vietas bērnudārzā? Kā tas var būt iespējams civilizētā valstī??? Johaidī, Skolnieciņš ir sašutis! Tagad bērnudārzi ir privātais bizness. Kauns par valsti! Kāpēc maksāt 40+% no saviem ienākumiem nodokļos? Kapitālisms mūsmājās ir galīgi atsaldēts! Kāpēc tagad skolas slēdz? Uzminiet, nu? Tāpēc lai nākotnē kāds valstsvīriem pietuvināts uzņēmējs spētu uzvārīties uz maksas patizglītības un maksas vidējās izglītības rēķina. Vai agrāk slēdza bērnudārzus? Latvijai ir jārūpējas par katru savu pilsoni, jo latviešu ir maz. Mēs izmirstam. Pat uz izmirstošas populācijas rēķina valsts nespēj iedot bērnudārzā vietas visiem. Kauns un negods pašvaldībām! Ai, ai, ai!!! Kāda gan nākotne sagaida Latviju??? Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™ [Esmu īsts latvju skolēns!] Skolnieciņš=skaudības dievs™
visur tā notiek kā Ikšķiē. Gan sadalot b/dāra vietas, gan dzīvokļus. Tā ir bijis un laikam arī būs - maksā tiksi pirmais!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.