Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš>>Brīnums 10.08.2017. 22:13:35
Naids pret pasauli mani virza uz priekšu. Citreiz es gribasspēku aizvietoju ar naidu sevī. Šad tad es sevi nīstu, bet tagad es lepojos ar sevi. Laikam naids jau izdedzināja manī caurumu. Tāpēc es savai empātijai pateicu sveiki. Esmu simstslatnieku atvese. Esmu šīs valsts veiksmes stāsta produkts. Nabadzība salauza "rozā brilles" ar kurām es skatijos uz pasauli. Esmu pateicīgs nabadzībai!
Skolnieciņš. Un kā var respektēt cilvēku, kurš savējos iekšēji ienīst? Naids ir ka mīlēstība - spēcīga jūta, kuras uz visiem nepietiks. To jāpaglābj īpašiem cilvēķiem, kas to tiešām nopelnījuši. Kad redzēsi citu latvieti, kurām arī bija sāpīgi, viņu arī ienīdīsi? Un kad spogulī ieskatīsies, arī būs naids? Varbūt tāpēc arī ir viegli manipulēt uz jūtām un emocijam?
Skolnieciņš 10.08.2017. 07:07:15
«Inovāciju motivācijas programma» Hā-hā! Pat vasarā darbu ir grūti atrast. Nu, par mācību uzņēmumu nav ko sapņot! LOL ;D
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība]>>Prieks 10.08.2017. 07:03:47
Sveiks, Priek! Tas ir tāpēc, kā Latvija ir neokoloniālā valsts. Un mana teorija ir patiesa. Pirmkārt, latvieši ārzemēs ir melnstrādnieki. Otrkārt, valsts ir nabadzīga. Treškārt, Latvija ir lielā ekonomiskā parādā (paldies, I.Godmanim, A.Slakterim, ka viņi par paņēma kredītu Parex glābšanai). Es tos 7 miljardus neesmu redzējis, jo visu laiku dzīvoju ar trūcīgo statusu. Mani vecāki bija simtslatnieki. Man sāpēja, bet sākumā pat sociālo palīdzību negribēja dot. Jo teica: «Laukos visi ir tādi». Un tāpēc es savu tautu iekšēji ienīstu, taču ārēji slēpju, jo negribās Tvaika ielā visu mūžu pavadīt. ;D Ceturtkārt, latviešus nerespektē. Vienkārši lielvaras ar mums manipulē. Lielvaras groza mūsu vēsturi kā tām tīk. Re, šie ir mani argumenti. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-{ [Skolnieciņš ir īsts latvju skolēns!] ®Skolnieciņš [Esmu Skaudības dievs!] Skolnieciņš™ Bučas!!!
Izskatās - jauno izglītības saturu pa visiem parametriem Latvija nopērk Swedbank. Ir vērts padomāt, kādēļ?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.