Lietotājvārds
Parole
skolotāja>Ansim 31.08.2017. 13:55:21
Kad vecāki sapratīs, ka skolotāji nav nekādi bezmaksas aukles, audzinātāji un izklaidētāji Jūsu bērniem brīvlaikos?
Toties mūsējie gudro, ka derētu vēl pagarināt jau tā 5 mēnešus garo semestri....... Mūsu skolā nometnes bērniem ir katrā brīvlaikā, tā kā vecākiem nekādas izklaides nav jāgudro, kā te Ansis komentē... Es nesaprotu, kā mana mamma savulaik tika galā, viena būdama ar mani, ne man pagarinātā grupa bija, ne nometnes.....
Kat kāda forša valsts tomēr tā Igaunija... Malači!
Es nesaprotu kāpēc vecākiem būtu savi bērni jāizklaidē un jānodarbina brīvlaikos? Interesanti sanāk... skola iedod brīvlaiku, lai bērns atpūstos, vecāki atkal piebāž pilnu ar nometnēm. Man šķiet, ka nevajag visu laiku bērniem piedāvāt jau gatavu scenāriju laika pavadīšanai. Es būtu ļoti priecīga, ja mēs sekotu igauņiem, jo kādreiz pat 3-4 liekas brīvdienas bērnam ir iespēja atpūsties un saņemt spēkus nākošajam skrējienam.
Brīnišķīgi.Prieks par igauņiem.Tikai Latvijā tās augšas nedomā pareizā virzienā.
Kāpēc citur pasaulē var normāli, bet pie mums ..... Jo vājprātīgāki IZM lēmumi, jo paši apmierinātāki. Smagi vien jānopūšas, jo tam visam ārprātam cauri iet mūsu bērni, kuri noteikti nav ieguvēji,
Igauņi malači nevis domā kā bērnus viarķa noslogot, bet kā atslogot
Labi bērniem, bet raizes vecākiem, kuriem jādomā kā izklaidēt un nodarbināt bērnus. Koks ar diviem galiem, bet atpūsties vajag. Jāsāk organizēt vairāk nometnes.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.