Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 19.08.2017. 18:51:16
Sveiki! Kāpēc tik daudz privāto iestāžu? Vai mūs jau laikus sagatavo pārmaiņām? ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Skolnieciņš>>Serzh 19.08.2017. 18:48:45
Привет! Я латыш. Я горжусь Латвией, но слегка ненавижу свой народ. Латышей здесь больше чем русских. Если не политика СССР здесь, тогда русских здесь было очень мало. В России все ровно уровень жизни низковатый. Там большая социальная бездна. Страшно! © Skolnieciņš 1999-безконечность ¦~{
А Вы спросите у своего правительства, уда подевались латыши ? Почему в Риге, столице Латвии, латышей меньше чем русских ? Смешно - латыши сваливают жить за границу от такой хорошей жизни, которую им Ваше чисто латышское правительство уже 27 лет утраивает. Еще лет 15 и пустая страна будет, что Вы возмущаетесь - голосуйте за своих бандитов, воров и безграмотных неучей - депутатов, министров и чиновников. Их в советское время колхозом нельзя было поставить руководить по причине их неграмотности - а у Вас они уже страной 27 лет руководят. Напокупали дипломов, а мозгов как не было так и нет. Мозги бы лучше купили.
Rīgā jau sen bija jāslēdz vidusskolas, kas nespēj nokomplektēt vismaz 2 klases, jo diez vai kādreiz būs tik liels iedzīvotāju skaits, kā laikā, kad šīs skolas cēla, atvēra. Tukšajās telpās jāatver bērnudārzi, kas joprojām trūkst.
izlasīju E-KLASE vakardienas komentāros 17.08.2017. 14:23:05
Neizdomāta situācija - 2017.gada izlaidums kādā Latvijas internātskolā - uz skatuves direktore un 5 vietnieki, pamatskolas absolventu skaitliski mazāk nekā skolas administrācijas. Skolēnu skaits skolā - nedaudz vairāk kā 70, skolotāju - vairāk kā 40, tehnisko darbinieku arī vairāk kā 40. Skolotāji neapmierināti - nav slodzes, netiek maksāts par gatavošanos stundām, bet projām neiet, jo reāli nav konkurētspējīgi ar gados jaunākajiem vispārizglītojošo skolu skolotājiem. Atlaist arī nevar - mazāk kā 5 gadi līdz pensijai praktiski 1/2 skolotāju. Mazā bezizeja, tikai skolas administrācija "rullē". Veiksmi Šadurskim!
Manuprāt, tieši internātskolu tīkla sakārtošana ir tas, kas būtu jādara! Standartprojekta internātskolas Latvijā 60. gados cēla 230 audzēkņiem, tagad mācās pa 70. Tās būtu jāapvieno līdz 230 audzēkņiem, jo ja tas bērns dzīvo internātā, vai tas tik būtiski, kurā? Otrs - tukšās RĪgas skolas būtu jāslēdz vai jāapvieno, nevis gadiem jāreanimē. Vienīgais, nevajadzētu aiztikt lauku pamatskoliņas, kaut tur mācās 30 bērni, vajadzētu kaut apvienotās klasītes līdz 6. klasei, jo izbraukāt mazajiem bērniņiem ir ļoti grūti.
Šodien "Rīta Panorāmā" informēja par Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdi (ja pareizi sapratu, tad sēde notiek šodien), kurā izskatīs jautājumu par Rīgas skolu nākotni. Šobrīd Rīgā ir 29 mazākumtautību vidusskolas un tikai 18 latviešu vidusskolas, kurās skolēnu skaits uzskatāms par nepietiekamu. Vairākās latviešu skolās nav atļauts atvērt vidusskolas klases. Ušakovs paziņoja, ka nevienu mazākumtautību skolu slēgt negatavojas. Vai latviešu skolas Rīgā cietīs pirmās?
Teksta uzdevums 17.08.2017. 10:45:35
Jaunajā mācību gadā durvis vērs 776 vispārējās izglītības iestādes. Iepriekšējo divdesmit gadu laikā aizvērtas 335 vispārējās izglītības iestādes. Cik skolu gadā vidēji tiek aizvērtas Latvijā? Cik skolu Latvijā būs pēc četrdesmit gadiem?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.