Lietotājvārds
Parole
v raksti TEV
To sauc par urbanizāciju. Jā, ta ir reāla lauku nākotne, ja tajos neko neieguldīt. Bet es interesējos par konkrēta cilvēka plāniem uz nākotni. Droši vien viņš arī brauks prom no laukiem, un varbūt arī prom no Latvijas. Ir taču jāiestājas augstskolā, kas atrodās Rīgā. Turpat būs atrasts pirmais darbs (un ortais arī). Turpat tiks atrasts dzīvoklis, ko īrēt, meitene ar ko dzīvot un hobijs, ar ko aizrauties. Lielas pilsētas kļust vēl lielākas, bet mazas - vēl mazākas, ja šo procesu neregulēt. Tas ir apmēram kā ar bagatiem un nabaģiem brīvas konkurenes apstākļos.
Murgs, ne beīnums 21.08.2017. 10:04:38
Reālā nākotne ir tāda, ka lauki tukši, jo skolas slēdz. Bērnus aizdzen mācīties prom no mājām. Vecā paaudze izmirst, jaunie ir aizdzīti, patei oties skolu likvidēšanai, bērniem ir atņemta sakņu sajūta. Viņus iesūc Rīga, vai arī pīrāga smarža ārpus LV. Nākotnē laukos gaudos tikai pamestība, pTeicoties valdības cinismam.
Ceturtā klase 21.08.2017. 09:56:56
Galvenais, ka valsts, tie esam mēs paši, kuri pieļaujam, ka resnie kakli paši sev visu laiku pieliek algas, maksā prēmijas, bet tauta slīgst bezcerībā vai arī aizbēg no LV.
Skolnieciņš. Labāk nestāsti par pagātni, bet pafantazē par nākotni. Ko tu domā darīt pēc skolas?
Skolnieciņš 17.08.2017. 12:43:10
Sveiki, te atkal Skolnieciņš! Manu mīļo lasītaj, ko Tu par mani domā? Vai es Tev patīku? Vai Tu gribi mani redzēt biežāk šeit? Man jau ir 17 gadu, šogad es iešu 12.klasē. Laika iet ātri. Bet nabadzības sāļo atlikumu ir grūti aizmirst. Tāda dzīvīte. Es esmu pateicīgs šai Latvijas Republikai par pamatizglītību un vidējo izglītību. Ja izglītība būtu šeit par maksu, tad es būtu analfabēts. Ironija. Kā ASV 2005.g. ekonomiskā krīze salauza manu dzīvi. Piecdesmitgadnieki bez augstākās izglītības šeit nav vajadzīgi. Vot, ironi. Mani pārsteidz valdība, kurai nerūp sava tauta. Ja valstij riebjas sava tauta, tad tauta brauc prom. Skumji apzināties, ka Skolniecinš ir nabags un pabira. Citreiz man uznāk besis uz šīs un citu valstu cilvēkiem. Kāpēc skolās nevienlīdzību nemāca? Sabiedrībā cilvēki ir ļoti nevienlīdzīgi. Mazie bērni to redz. Nevajag izlikties, ka nevienlīdzības bezdibeņa nav! Cieņā, Jānis

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.