Lietotājvārds
Parole
Ja sāk runas par mācību gada pagarināšanu, tātad gaida, lai par šo "novitāti" "šūmējoties" nepamanītu citus būtiskus rīkojumus un lēmumus. Vajag taču kaut kā uzmanību novērst. Tik interesanti, no kā?
Tikai kāda jēga pagarināt mācību gadu ja tiks ieviestas papildus brīvdienas?
sākas atkal šī pati tēma...nu cik var
Domāsim par bērniem! Pagarināt mācību gadu nedrīkst, papildus neloģiskas brīvdienas nav nepieciešamas, jo bērni skolā vasarā ģībs un nebūs darba kvalitātes...
Bērnus jau aprila beigās grūti noturēt solos, jo ārā silts un čivina putniņi. Skolā vajag lietderīgi izmantot maija menesi, kad prakstiski nekas jau vairs nenotiek...
lūdzu viņa bildi no šejienes, nu nav vairāk izturams to skatīt ik uz soļa un lasīt šos te murgus...nu neies mani bērni vasarā uz skolu...punkts...pilnīgi vienalga, ko lemj tur augšā...
Mums nevajag vēl vienu brīvlaiku. Mums vajag murgus no izglītības satura aizvākt.
1. Pagarināt mācību gadu uz vēl viena brīvlaika rēķina jau skan diezgan šizo! Jēga? 2. Ko par šo teiks skolotāji attiecībā uz 2 mēnešus garo atvaļinājumu vasarā? 3. Kas notiks ar absolventiem, eksāmenu laiku un izlaidumiem? Jau tagad eksāmenu laikā, kas notiek reizē ar mācību stundām, ne vienā vien skolā rodas problēmas piesaistīt eksāmenu vadītājus un novērotājus nenoraujot viņiem (un tostarp arī eksaminējamo jaunākajiem skolas biedriem) mācību stundas vai kabinetus stundu norisei. Izlaidumu jezga arī parasti notiek tad kad standarta skolēniem stundas vairs nenotiek. Skola tiek dekorēta, tiek sagatavota zāle izlaidumam, jaunākās klases (t.i. dziedāšanas un deju kolektīvi) nereti gatavo priekšnesumus. Vai tagad šim procesam turpmāk tiks norautas mācību stundas? 4. Skolu ikgadējie kosmētiskie remonti, telpu sagatavošana tiem, vēdināšana un ģenerāltīrīšana pēc tiem. Kā būs ar tiem?Vai saīsinātajā vasaras brīvlaikā skolā to paspēs izdarīt, ņemot vērā, to, ka arī skolu tehniskais personāls ir spiests izlietot savu atvaļinājumā tikai vasarā (jā, ne katram ir izvēle un tiesības atbilstoši darba likumā noteiktajam, jo skolās diemžēl pastāv arī šādi nerakstīti likumi!). un visas tās peripētijas ar krāsu, laku, špakteļu, tapešu līmju (ko nu tur kurā skolā lieto remontiem) izgarojumiem telpās kas vēl cik tur ilgi pēc remonta skaitās ka ir gaisā un teorētiski apdraud bērnu ilgstošu uzturēšanos un mācīšanos tādās telpās.
Latvijas Televīzijas ziņu dienests informēja 22.08.2017. 12:27:31
Kā informēja LTV ziņu dienests, šogad Vidzemes augstienē meteoroloģiskā vasara bija tikai nepilnu mēnesi. Ja vēl šo mēnesi skolēniem jāmācās, tad gan - "PRĀTIŅ, NĀC MĀJĀS!"
Būtu jāņem vērā vasaras garums Latvijā! Mums nav nekāda Āfrika, kur visu gadu karsts.
Deputātiem vajadzētu pagarināt darba dienu un samazināt atvaļinājuma laiku,tad var būt būtu vairāk laika domāt par iedzīvotājiem.
Mans kabinets kā radīts darbam jūnijā!! Saules puse, gaisa un ventilācijas nav, mokos jau no aprīļa sākuma!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.