Lietotājvārds
Parole
izbūvēs jauno Mežaparka estrādi un skolu jautājums būs atrisināts. katrai pamatskolas klasei viena diena nedēļā. Visi pirmklasnieki pirmdienā, otrklasnieki otrdienā utt. no 7 klases ar konkursu lielās ģimnāzijās. bet kāaads ietaupījums! visiem Latvijas pamatskolēniem pietiks ar kādiem 10 skolotājiem. turklāt nekāda apkures, apgaismojuma. ..
ak šausmas 25.08.2017. 22:02:03
Ar tiem bērniem vieni vienīgi tēriņi - skolas jāremontē, ceļi jāremontē, telpas jāapsilda, skolotājiem algas jāmaksā... Vislabāk būtu optimizēt visas skolas iekš vienas ēkas, vairākās maiņās - telpas būtu pārpildītas, toties varētu uz apkuri ietaupīt. Par nokļūšanu skolā lai domā paši... Tfu....
Es gribētu zināt, kas ir tie, kuri tik pamatīgi un konsekventi cenšas iznīcināt mūsu zemi un mūsu tautu?
Mani nebeidz pārsteigt mūsu ministra kungs....kā viņš to iedomājas visu...kad viņš ir bijis dziļos laukos pēdējoreiz?
kad skola vairs nebūs, tad ceļš arī būs tukšs, jo pamazām jaunie pārcelsies un nebūs ko vest uz skolu tā kolektīvi.
Pilnīgi piekrītu "un ne tikai" ! Kur ir redzami precīzi aprēķini par katru konkrēto potenciāli likvidējamo skolu par konkrētiem ieguvumiem no likvidācijas un zaudējumiem. Vismaz materiālā izteiksmē.Un vēl jau netiek pieminēts tas, ka daudzas skolas likvidē drīz pēc dārgas ēku labiekārtošanas, kurām tagad nav atrodams pielietojums, bet uzturēšanai līdzekļi vienalga jātērē. Un mums turpina stāstīt, ka viss tiek veikts līdzekļu taupīšanas un kvalitātes celšanas nolūkos.
Beidzot varēs algas palielināt !!!
vajag jau ne tikai noasfaltēt, bet arī ziemā pieklājīgi uzturēt - laicīgi notīrīt un nokaisīt, lai nav jābrauc pa spoguļgludām slidotavām..
Un ne tikai 25.08.2017. 09:47:21
Aprēķiniet, cik vajadzēs autobusus, šoferus un cik aizies viņu algām. Diez vai būs lētāk nekā uzturēt to skolu, kurā visa infrastruktūrapēdējos gados sakārtota

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.