Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 02.09.2017. 21:32:43
Kāds ir Grieķijas, Itālijas un Rumānijas taupības noslēpums? Varbūt tur viss ir par maksu? Kāpēc latvji tērē 6% no IKP? Kā tas var būt? ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Smieklīgi! 29.08.2017. 08:07:40
Protams, ka Latvijā izdevumi ir vislielākie: 1. Tikko daudzas lauku reģionu skolas par lielām naudām renovēja, ieguldod milzīgus līdzekļus, pēc tam slēdza, tomēr tērējot līdzekļus ēku uzturēšanai. 2. Regulāri tiek tērēti miljoni izglītības satura izmaiņām (nejēdzīgā pasaules un Latvijas vēstures dalīšana, neefektīvu mācību līdzekļu izstrāde 2005. - 2008. u.c.). 3. Uzpūsts ierēdņu štats ar nesamērīgām algām. Loģiski, ka iznākumā ir visaugstākie tēriņi izglītības jomā un viszemākās algas skolotājiem Eiropā!!!
...un Latvijā vienas no viszemākajām skolotāju algām ES! Secinājumus izdariet paši!
Vai Eurostat ir arī dati par izglītības nozarē esošo ierēdņu skaitu ( ministrijā, departamentos, entajās komisijās, valsts ağentūrās...), cik no šiem 16,2% tiek tieši skolām un to vajadzībām?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.