Lietotājvārds
Parole
Ministrs grib ko mainīt mainīšanas dēļ! Nu imitē darbu, sabojās to pašu kas ir un neko jaunu neieviesīs, ja nu vienīgi (un pat) neapstrādātus murgus!
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 02.09.2017. 21:28:01
K.Šadurska ieteikums ir enerģētiskā vampīrisma aicinājums. Man ir citas domas. Drīzāk Skolnieciņi no Skolotājiņām izpiež visas dzīvības sulas līdz pēdējam. Es redzēju Šadurska kunga interviju un diskusiju pa RīgaTV24.... ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Kārlis sagājis sviestā, bet tas ir ekonomiski produktīvi, jo sviests pie mums kļuvis ļoti dārgs.
Atsevišķi gribu informēt kolēģus, ka jaunā kvalifikācijas pakāpju sistēma ir nodevīga. Tajā ir noteikts, ka pedagogam piešķirtā pakāpe ir spēkā tikai tajā pašā iestādē. Citā skolā viss jāsāk no jauna. Vai tas kaut ko neatgādina no latviešu tautas vēstures? Protams, dzimtcilvēku brīvlaišanu. Un tas ir izdarīts ar lienošās LIZDAS līdzdalību!
Kā vienmēr Šadurskis palaiž ārā vārdiņus, kas parāda viņa īsto seju: neiecietīgs, kaprīzs tirāniņš. Simptomātika: pirmkārt, nevis apšaubītāji (neskaramam nepieskaries!), bet kritizētāji. Turklāt viņi apšauba ne jau pašu reformu, bet tos cilvēkus, kas to dara un kā dara. Un visvairāk pašu ministru. Vārds "nepieciešams" arī ir specifiski birokrātiski šmucīgs. Bet par lielāko daļu, reformai lojālu pedagogu es , strādājot skolā, ne ministrijā, varu teikt, ka mēs,skolotāji mācīsim arī ķīniešu valodā, ja administrācija tā teiks (liks). Par ko mūs Dievs tā sodījis, ka reformu esam spiesti personificēt.
Smukskanīga ūdens liešana formālos pasākumos taču ir parasta lieta! Kādu nu vēl jēgu tajos meklēt! Tikai - atbildīgai personai jau nu būtu - savu ierobežoto iespēju mērā - no pompozām frāzēm jāizvairās.
Vajag maksāt skolotājiem par darbu, tad arī būs enerģija un kvalitāte
Ņemt enerģiju no citiem - tas ir vampīrisms!
Pasargdievs, tad jau skoltāji būs nedēļas laikā izvampīrēti bez lāsītes asiņu, tfu, enerģijas. Labāk lai viņš vampīrē savas ministrijas superlabi atalgotās ierēdnīšas.
Saules enerģija, ūdens enerģija, tagad arī skolēnu enerģija
Jaunais stundu saraksts pie sienas. Skatos un šausminos. 8.klasē katru dienu skolēniem 7- 8 stundas. Kāda enerģija šiem skolēniem ir pēdējās stundās? Izmestu ārā mājturību (kurš mācījās to jau 3 gadus, kaut ko jau māk), mūziku (kuri muzikāli, tie to piekopj mūzikas skolās, koros, ansambļos), sociālās zinības (māca ko citu, ko mēs dzīvē redzam) un atslogotu šos bērnus. Skolas solā no 9- 15 un vēl ilgāk. Strādāt drīkst tikai 4-6 stundas pēc likuma. Kāds laikam domā, ka mācības nav saspringts darbs
Labrīt, ministr! 29.08.2017. 22:57:54
Skolotāji - enerģētiskie vampīri. Vai arī šī ir kārtējā pozitīvā, izglītību un naudas taupīšanu veicinošā reforma? Vēl jau varētu rīkot kursus, piem., vudu lellīšu izgatavošanā (skolēnu uzvedības kontrolēšanai noderētu). Ja nopietni, no kurienes Šadurskim info, ka lielākā daļa skolotāju ir gatavi un sajūsmā pāriet uz kompetenču sistēmu? Iepazīstināšu ar realitāti - nav gan! Par šo reformu šausminās skolā, kursos, augstskolā. Nav nekādu reāli eksistējošu kompetenču sistēmai atbilstošu mācību līdzekļu, un, ja tagad tādus steigā uzceps, kas skolām dos naudu visu klašu visu mācību priekšmetu mācību līdzekļu nomaiņai? Pat valsts pārbaudes darbu veidotājiem vēl nav īsti skaidrs, ko sabāzt tuvāko pāris gadu ieskaitēs un eksāmenos. Bet neviens jau to skaļi nesaka. Vai tiešām ministram apkārt ir tikai stulbi pakalpiņi un no realitātes attālināti (..) līdēji?
Pieredzei --->Tai pieredzei!! 29.08.2017. 19:00:21
Apbēdināšu Jūs!!! Mācu matemātiku, 27 kontakstundas (jo vairāk ar papildus darbiem nevar tarificēt), strādāju parastā Rīgas mikrorajona skolā. Bet vēlreiz atkārtoju - savu darbu ļoti mīlu, skolēni man dod prieku, īpaši ar savām godalgām olimpiādēs un konkursos, arī ar savām nebēdnībām, Un tāpēc esmu skolotāja. Bet birokrātija gan mani smacē.
Tai pieredzei!! 29.08.2017. 18:41:51
Vēlos pajautāt, kāda jums ir slodze, cik kontaktstundu nedēļā, kādu mācību priekšmetu māciet un KO IEMĀCIET? Ja nopietnu darbu, kurš lielai daļai skolēnu nav saistošs, aizstāj ar darbības imitāciju(paspēlēties jau šad un tad var), tad,protams, visi ir bezgalīgā sajūsmā un pozitīvisms ir garantēts. Arī mācību priekšmetos, kuros nav eksāmenu var , kā saka, "laist muļķi"' un vērtēšana tad notiek pēc principa "papīrs panes visu". Un atkal gan bērni, gan vecāki un arī "Tās pieredzes"ir pozitīvi uzlādētas, tikai nezinu kādēļ notiek reforma pēc reformas izglītības līmeņa pzemināšanās dēļ. Iespējams, ka tieši šāda veida "pozitīvisms" arī ir par iemeslu tam, kas tagad notiek mūsu skolās. Jūs, cienītā/tais, arī esat šīs negatīvās tendences sastāvdaļa, vai varbūt jūsu ceļš uz darbu tikai ved gar skolu un jūsu teiktais ir vienkārši kaut kur sagrābstīts. Ja esmu kļūdījusies, tad gan teikšu, ka labāk manu bērnu māca tas skolotājs, kurš pēc stundām ir kā iztukšots balons, nevis "Tai pieredzei!!!"līdzīgie.
Ārprāts! Domā ko runā!!!
un ministram novēlam smelties enerģiju no savas nozares (izglītības) darbiniekiem!
Laidiet skolotājus savlaicīgi pensijā. Jaunie tik daudz nesūks. Pretējā gadījumā skolēni drīz sāks krist kā mušas.
Visu , ko IZM nedod, sūksim no skolēniem!! Sapratu!!
Vai tad jau nebeidza runāt par 6gadnieku nederību skolai?? Lai taču mācās bērnudārzā!! Skolaas solā muguru bendēt pietiek no 7 g, vecuma
Pieredzei!!! 29.08.2017. 15:48:12
Ja pēc stundām jūties kā sašļucis balons, varbūt nevajag skolā strādāt? Man skolēni, darbs ar viņiem dod spēku - kurš tik ļoti nepieciešams, lai aizpildītu arvien pieaugošo papīru gūzmu. Ja skolēni nedotu tam enerģiju, tad pēc 50. papīra es gan būtu sašļucis balons. Brr!!
Kāpēc to pašu nevarētu teikt arī par ministru, mainīties līdzi laikam ... sešgadnieki bija jau iepriekšējā gadsimtā, izgāzās. Atkal ?
Prātiņ, nāc mājās... pret tāda stulbuma priekšā rokas nolaižas...
Džons Bonaparts 29.08.2017. 12:30:13
Skolotājas uzņems enerģiju no skolēniem, bet skolēni izliks enerģiju uz skolotājām, tā es sapratu. Šadurskim arī bija tik netiklas domas, kad skolā gāja?
Bet dzīvē viss ir savādāk.... Pēc stundām jūtos kā sašļucis gaisa balons - visu enerģiju tie delveri atņēmuši! :) Un protams, ka ir arī momenti, kad skolēni ar savu attieksmi, centību un labiem vārdiem spēj mani pozitīvi uzlādēt ilgam laikam.... Pozitīvu, cieņpilnu, jēgpilnu un panākumiem bagātu jauno mācību gadu visiem - skolotājiem, skolēniem, vecākiem! Lai veicas!
Kā tur pirms gadiem bija ar Liepājas attīstības ieteikumiem: "vajag ķert vēju" utt.? H2O ... :(
Būšu rupja - vai Kaža reiz nevarētu aizvērties.
Tātad algas samazinās un skolotājs varēs iztikt no skolēniem, kā dziesmā: mēs pārtiksim viens no otra un nevis no pārtikas precēm...
tā kā vampīriem, ja?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.