Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 02.09.2017. 21:11:57
Es uz skolu devos sešu gadu vecumā. Nu, un? Es esmu Skolnieciņš. Esmu tas, kurš lieliski pazīst savu dzimto zemīti - Latviju! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( P.S. Kāpēc vajag stresot? Skolnieciņš nedusmojas, jo esmu visu laiku nikns... Esmu pats jaunākais Baltijas dievs, esmu skaudības dievība Skolnieciņš. Vienīgais no Baltijas dieviem, kuru kristietība vel nav nokautējusi. Es drīzāk neuztrauktos par sešgadniekiem skolā, bet gan par bērnu nevienlīdzību...
es arī neatbalstu skolu no 6 gadu vecuma
audzinātāja 31.08.2017. 11:24:22
Visu dzīvi mācu bērnus (5 un 6 gadniekus bērnudārzā.) Izrādās, ja bērns sāks mācības 1. klasē no 6 gaiem un viss notiks bērnudārzā, es vairs ar savu izglītību nevarēšu strādāt. Vai sadurskis draudzejas ar galvu?
Katrs izglītības ministrs pēc sevīm atstāj kādu" pēdu" izglītības jomā, Šadurskis atstās - grāvi.
Es šeit tiešām saskatu pilnīgu necieņu pret tautu no IZM puses. Ja vēlamies ko reformēt, tad ir pietiekoši jākomunicē ar iesaistītajām pusēm, taču IZM uzskata, ka var tik nopietnus lēmumus pieņemt kā tajos laikos. Pilnīgs kultūras trūkums. Jārunā ir atklātu valodu ar tautu, jo tauta šobrīd ir ļoti izglītota un gudra šo vārdu labākajā nozīmē. Ja jau sešgadnieku 1. klasē viss notiks kā bērnu dārzā, tad kāpēc to tagad sauksim par pirmo klasi? Lai mēs izvērtētu, vai šī ideja ir laba, tad mums ir jāredz viss izglītošanās posms līdz vidusskolas beigām, taču tāds vēl vispār nav izveidots. Cien., god. IZM darbinieki, vai nu ejiet laikam līdzi, mācieties kompetences, kuras jums kādreiz netika iemācītas, vai arī laiks pamainīt darbu.
Parakstīties manabalss.lv var līdz 15.augustam! Pasteidzieties!
Ja viss notiek kā bērnudārzā, tad kāpēc kaut kas jāmaina? Šis eksperiments jau pirms 24 gadiem izgāzās. Ļoti žēl pašas dēls, kurš trāpījās "trusīša" lomā un cieta. Palicis toreiz kolēģa fiziķa teiktais "Jūs jau tur varat sāk kad gribat, bet nonākot klasē, kad jāmāca fizika, un bērns nav pietiekošā vecumā, jūs varat izstiepties, lai kaut ko iemācītu." Bērns vienkārši fizioloģiski nav gatavs.
manabalss.lv - var parakstīties
Kur var parakstīties? Es arī esmu pret sešgadnieku iekļaušanu skolas vidē!
Beidziet te vienreiz pērties. Nelaidīs un miers. Šajā zemē saprot tikai kulaku galdā un ignorēšanu. tad nu tā arī darīšu.
Šadurskim taču tas pilnīgi neinteresē, ko viņš ir ieņēmis galvā, to arī darīs, nedzirdot neko...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.