Lietotājvārds
Parole
Pedaggks, kam bija jāmāca pasniedzēji.. 04.09.2017. 12:27:00
Vai vispirms nevajadzētu nodrošināt augstskolas ar profesionāliem pasniedzējiem, nevis izmantot radu un paziņu būšanu. Man diemžēl ir pieredze, ka viena daļa ir kuri nedzīvo līdzi jaunām tehnoloģijām, jeb vienkārši halturē.Diemžēl es to esmu piedzīvojis kādreizējā RIP un LPI, kur pasniedzēji nav savos augstumos, cits pēc vecāku nopelniem vai draugu būšanas ieņem šos amatus. Bet lauku skolas kur pedagogi strādā pēc labākās sirdsapziņas,tiek nobīdīti malā, lai varētu celt algas mūsu mīļotajiem'"Tautas kalpiem"" Ar cieņu, pedagogs ar 30 gadu pieredzi un 63 gadu darba stāžu.
Izskatās, ka dažiem komentētājiem ir mentālas problēmas.
Oda dievībai Skolnieciņam 03.09.2017. 08:17:30
Es negribu tos mīnusus! Man skolā tīk iet! Skolnieciņš es esmu, skolā mācos es.__ 2x kuplets: Tas Skolniecieņš, tas Skolnieciņš, kas cerībā un saticībā skolas durvis ver. Tas ienāk katrā miestiņā, katrā lauku skoliņā! Uz dzīves gudrību tas vēl.__ Es negribu tos mīnusus! Man skolā tīk iet! Skolnieciņš es esmu, skolā mācos es.__ Rīt durvis atverot, skolā es ierodos. Un laime atnāk skoliņā. Kur Skolnieciņam ir ticis būts…___ kuplets 4x:Tas ienāk katrā miestiņā, katrā lauku skoliņā! Uz dzīves gudrību tas vēl.___ Saulei rietot rietumos… Skolnieciņš no skolas nāk. Un pazūd ziemas spelgoņa. Un par Latviju virmo Skolnieciņa gaišais prāts! Patiesā cieņā, Skolnieciņš
Skolnieciņš 02.09.2017. 14:51:46
Kam 01.09.2017. ir vislaimīgākais datums? Protams, ka K. Šadurskim! Viņam taču ir laba karjera, pateicoties Skolnieciņa esamībai..... Laimīgu slinkošanu divu semestru garumā! Divpadsmitie varēs pēc skolas doties uz Īriju sēnes vākt!!! Ha-hā!!! Vai Brexits sabojās mūsu jauno emigrantu panākumus? Cieņā, Tavs Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolniecinš Skolnieciņš™
Paldies, protams, par apsveikumiem, taču, kad beigsies nebeidzamie eksperimenti ar izglītības sistēmu, kurā skolnieki un skolotāji ir kā ķīlnieki vai baltās pelītes, jūsu "prātnieciskajās " laboratorijās! Vai tad, kad beigsies ES finansējums, uz kura dzīvo vesela ierēdņu un birokrātu armija, cilvēki, kuri vai nu vispār uz savas ādas nav izbaudījuši gan lielo gan mazo skolu ikdienu un problēmas, vai ātri no tās ir aizlaidušos mierīgākos, treknākos vadības posteņos! ? Sveiciens visiem lielo un mazo skolu darba rūķiem, vecākiem, ar kuru bērniem arī notiek nebeidzami eksperimenti un skolu vadībām, kuras, lai izmanto visas juridiskās iespējas, lai mazinātu šo jucekli "kompetenču" rosola izglītībā!
Ja ministrija visas atbildības pārceļ uz pašvaldību un skolu pleciem, kāda tad jēga vispār tādai ministrijai? Izdod tik bezjēdzīgus lēmumus, bet par to īstenošanu vai neveiksmēm atbildēs skolu direktori vai pašvaldības? Ministrijai, entajām pārvaldēm un komisijām vairs nebūs nekādas atbildības?
Skolotājs no Kuldīgas 01.09.2017. 17:16:28
Labdien! Man interesētu lieta - vai mācību gads tiks pagarināts vai nē?
Būtu jauki, ja tas mērkaķis paklusētu!
Lai JĒGPILNĀM pārmaiņām piepildīts gads!
Novēlējums ministram K.Šadurskim 01.09.2017. 10:46:52
Samaziniet uz pusi izglītības sistēmā "parazitējošo" ierēdņu skaitu - uzreiz varēs katrai skolotājai par 500 EIRO gadā palielināt algu, varbūt vēl vairāk! Neskaitāmie vietnieki, vadošie speciālisti, eksperti, konsultanti u.c. skolu valžu, departamentu un ministrijas kabinetos sēdošie ir tie, kas atradīs 101 iespēju sev palielināt algu un likt skolotājām drukāt neskaitāmos papīrus sava, lai pierādītu, ka nav ēzelis! Tagad pat - bija kursi par jauno kompetenču modeli - skaisti paskaidroja, mums nekā jauna nav, bet jūs jau pašas labāk zināt kā strādāt, jūs jau to darāt ikdienā, tāpēc apkopojiet savu pieredzi un sūtiet mums, lai mēs varām ar to iepazīstināt citus!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.