Lietotājvārds
Parole
arī vecāks 04.09.2017. 22:55:35
Nu nez, nez? Izglītota tauta vai neizglītota - ir vai nav svarīgi? No tā taču atkarīga mūsu tagadne un nākotne. Skolu vajag cildināt, jo tur entuziasti dara iespējamo un neiespējamo, bet reti tiek pozitīvi novērtēti. Šajā skolā ir visas iespējas, ja tikai vēlas tās izmantot.
Laba izglītība un liela alga nav pats galvenais dzīvē. Skolu nevajag pārspīlēti cildināt.
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 04.09.2017. 20:42:12
Ja manu komentāru nodzēsīs, tad demokrātija šajā valstī ir jau novītusi un sākusi pelēt. Macīties ir svarīgi. Ja nemācās, tad bomža liktenis ir garantēts. Izdzīvo stiprākais! ®Skolnieciņš
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 04.09.2017. 20:39:44
Vai Vējonis pats ir piemērs? Simtslatnieku programmu viņš noignorēja. Tagad VID nesen ss.lv aizklapēja. Bet to, ka n-tajiem tukstošiem Latvijas patriotu maksāja tik sākumā 100Ls, bet vēlāk 80Ls!!! Minimālā tolaik bija 200Ls bruto. Bet no šiem 100Ls nodokļus nemaksāja! Tas ir Latvijas Republikas noziegums pret tautu! Vējoni, es vīrs ar godu! Uzņemies vainu par manu saulauzto bērnību! Esmu to simtslatnieku atvase! Es esmu šīs valsts liekulības piemērs citiem! Kas var uzaugt nabadzībā? Kāpēc NEnabadzīgajiem ir vairāk perspektīvu? Godīgi? Kas ir godīgi? Vai godīgumu var izteikt vārdos? Kas ir taisnība? Skolnieciņš pašlaik šaubās šīs valsts vērtībās. Kauns par Latviju!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.