Lietotājvārds
Parole
Paskatīsies, cik vēl no Latvijas var paņemt izglītotu galvu? Ja no 10 absolventiem 5 aizbrauc uz ārzemēm, tad tagad aizbrauks vēl. Un kas paliks un notiks šeit? Latvijas tauta pazudīs vēja spārniem - un pagaidām paliks tikai dzīvelīgākie un izturīgākie pensionāri, kuriem bērni no ārzemēm varēs finansiāli palīdzēt.
SuperEksperts 07.09.2017. 11:06:03
Lai brauc un skatās arī citas mācību institūcijas un nozares, kur katastrofāli trūkst darba spēka, nerunājot par kvalitatīvu , profesionālu darbinieku. Šobrīd pat neiet runa par algām, tās sen pārsniegušas un tiek solītas augstākas kā jebkad, lai tikai atrastos kāds ar galvu un rokām īstā vietā, kurš strādātu. Šobrīd ir vairākas nozares, kurās ntiek vairaksolīšana, lai tikai viens no otra pārpirktu darbiniekus, "galvu mednieki" to dara pat nekautrējoties, ierodoties un vervējot cilvēkus viņa darba vietā.
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 06.09.2017. 17:34:55
Kāds sakars ir Latvijai ar Pasaules Banku? Vai mēs esam Pasaules Bankas vergi, ja Pasaules Banka tā mūs uzmana??? Vai Pasaules Banka ir starptautiska ļaunuma organizācija?
tge5hjso6mnu4 06.09.2017. 15:41:31
4fchc 9;88t7

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.