Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 13.09.2017. 20:13:55
Skumji...
mums jau tikai jamaksa bet atalgojums 0000000.....................LV LATVIJAS VALSTS.
Juhū! Mana meita šogad iestājās Tartu universitātē! LV studiju iespējas neizskatījām,bija doma par Dāniju. Šajā reitingā Dānijas augstskola esot vēl zemāk par LU... Apsverot visus par un pret,izvèle krita par labu Tartu. Tad jau redzēs,pagaidām viss ir OK. Žēl,bet sanāk padārgi.
negribas strīdēties ar Agnesi, 08.09.2017. 10:58:58
bet augstskola nedod ne talantu, ne gudrību. Viss ir pašā cilvēkā. Piekrītu, ka daudz ko var un vajag uzlabot, tiekties pēc pilnības... arī izglītībā. Laime ir visu lietu kārtība, teica Imants Ziedonis.
Es nesaprotu tos studentus, kas lepojas ar to, ka mācās augstskolās LV !!! Man kauns - kaut vai par to pašu LU - 1. kurss: mācīšanās par lielu naudu notiek 2 pilnas un vienu pusdienu nedēļā! Tā ir reāla pusslodze! Nu tad iemāciet to pašu piecās nedēļas dienās pusotrā gada laikā! Bet tad jau nebūs Jums to ienākumu, kas 3 gados, vai ne? Mācieties valodas, studējiet ārzemās, tad arī iegūsiet labu izglītību visam mūžam! Un izglītības mērķis nav "LAIMĪGS" cilvēks, jo arī dumjš var būt laimīgs cilvēks, bet gan GUDRS, TALANTĪGS un IZGLĪTOTS !!!
Kāda nozīme reitingam? Mērķis ir laimīgs cilvēks! Neviena skola nav padarījusi cilvēku nelaimīgu, neveiksmīgu, vāju... Katrs atradīs savu, sev piemērotu vietu, patiesībā tā katram jau ir... Priecāsimies, dzīvosim! Ir saulaina piektdiena! P.s. Esmu beigusi RTU, RPIVA un LU - ja kādam liekas, ka ne par tēmu ;)
Mums lielai daļai Latvijā ir tā nelaime, ka mēs ne visi protam skaisti atrakstīties, nodot dažādas uzfrišinātas, iecukurotas atskaites, sevi izrādīt utt. utt. Mēs darbu darām labi, arī skolās un augstskolās, bet aiz laika trūkuma, neprasmes vai kautrīguma daudzi šo svarīgo lietu- uz āru izrādīšanos- neesam apguvuši. Tāpēc tādi reitingi. Arī par skolām- cik daudz ir tādu mūsu vidū, par kuriem var teikt- tukša muca tālu skan, bet tik pat daudz tādu, kas dara milzu daudz laba un lielu lietu, bet uz āru to neparāda un neviens to nezin. Taisnība, medijiem vajag tikai to negatīvo.Negatīvisms drīz mums būs gēnos...
Par to sen jau zināms,ka LU diploms nekotējas ārzemēs.Pie tam LU slīkst parādos un programmas jau novecojušas.Neviens nepārpauda kā īsti notiek studiju process un kas notiek ar studentu stipendijām LU.K.Šadurskis ar prieku nogremdēja RPIVA ,lai ar tās naudu glābtu LU.Normāli?Pie grimstoša kuģa pievieno plaukstošo.Vēl LU pedagoģija nav līmenī.To arī visi zina.RTU ir labākā līmenī,jo tur ir sakarīgs rektors.Bet LU rektors baidās par studentu atbirumu.Pie tam vēl ēterā to pasaka.
Es mācos LATVIJAS UNIVERSITĀTĒ un lepojos, kā tā ir LABĀKĀ augstskola no Latvijas šajā reitingu tabulā. Man ir kauns par žurnālistu, kas šos datus cenšas pasniegt kā negatīvu informāciju. Laikam jau šim žurnālistam kāds maksā tikai par negatīvām ziņām, ja neko pozitīvo neprot uzrakstīt...
Kaut kā liekas, ka tas ir tāds nu specraksts, lai nopletu mūsu izglīt\ību. Nu nav jau tik traki. Latvijā vispār ir tendence visu savējo nopelt un nolikt. Mazvērtības kompleksi? Pakalpiņu gēni? Mani drīzāk nogurdina tas, ka jāklausās visu laiku no žurnālistikas, ka te viss ir slikti un nekam nederīgi! Galvu augšā un uz priekšu! LU - turies!!! Un RTU ar!!!
E-KLASE Administracija 07.09.2017. 16:01:31
Mans šis neintinteresē jo es tur nemacos un daeki jamaksa par gadu . Iemacities tur nav iespejams un tava klane vai grupa ir kadi 40 skolenu . Lugums uz to skolu NEIET !!!!
Skumji!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.