Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 13.09.2017. 19:59:57
Pēc 13.01.2009. studenti aizlaidās. Demogrāfija slīd lejup. Laikam visi neapmierinātie jau pameta šo valsti. Kāpēc visu vajag reorganizēt un optimizēt? Davaj, samazinam Saeimas deputātu algas par 70%!!! Pēc 30 gadiem šeit būs tikai Rīgas ciems. Šodien ir 13.09.2017.. Kas būs rīt? ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš P.S. Laikam esmu reālis. #Skolnieciņš #Vislatvijas_skaudības_dievība_Skolnieciņš
Neapšaubāmi, dzimstības līmenis ir samazinājies gan kopumā Latvijā, gan arī Latgales reģionā, taču patiesais iemesls ir saglabāt rektora amatu jaunizveidotajā augstskolā, jo šajā mācību iestādē nu jau vairs nedrīkst būt par rektoru.
Patiesais iemesls - reformu rezultātā Daugavpils Universitātes nosaukuma maiņa uz Austrumlatvijas Universitāte un pašeizējā rektora Arvīda Barševska vēlme saglabāt savu ienesīgo amatu vēl uz 10 gadiem, jo pašlaik viņa termiņš ir beidzies un DU viņš vadīt vairs nav tiesīgs, savukārt "jauno" universiāti gan.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.