Lietotājvārds
Parole
Katrā ziņā skolas kvalitāti nedrīkst mērot tikai ar VPD, eksāmenu un olimpiāžu rezultātiem.
Var daudz un plaši diskutēt par sekmīgas skolas rādītājiem, bet kamēr skolā sēdēs skolotāji un skolu vadīs direktori, kuri neiet laikam līdzi, mūžīgi ar bērniem neapmierināti, lobē tos kas nepārtraukti par otru sūdzas un katru skolēnu neuztvers vienlīdzīgi nešķirojot nekas nemainīsies!!!!
Vairāk pozitīvisma par katru sasniegumu tiem skolēniem, kas ir vientuļi, un kuriem sliktākas sekmes. Nepieciešams moderators! Vairāk pozitīvu vidi klasē. To veicina kopīgas ekskursijas. Uzsmaidiet tam, kurš ir bēdīgs, kaut parunājiet, ka viņš nav viens, un šajā skolā ir atbalsts. Nešķirojiet bērnus! Ignorēšana bērnam salauž sirdi un nocietina to. Mīliet bērnus, kādi tie ir! Cik žēl, ka tādu skolotāju ir ļoti ļoti maz, bet skolotāju - pieprasītāju - savai aizsardzībai arvien vairāk!
Pēc tā,ka viņi runā cik kvalitatīva ir skola ir jāsaprot,ka vairāk tas ir atkarīgs no katra skolēna,ko vēlam iemācīties un,ko nē! Lauku skolās,piemēram Laidu pamatskolā ir ļoti labi skolotāji,šie skolotāji māca vērtīgas zināšanas. Bet ir tādi skolēni,kuri nemācās-vairākums no tiem ir tādi,kas ir atnākuši no apkārtējo novadu un citām Kuldīgas novada skolām,jo ar tiem netiek galā! Es ar klasi pirms diviem gadiem braucāk uz Kuldīgas ģimnāziju,kurā man notika ķīmijas un visu laiku bija 4,bet,kad atnāca skolotāja pēc slimošanas Laidu pamatskolā,tad ķīmijā man bija 7,8 un 9!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.