Lietotājvārds
Parole
Vēlētos zināt absolūti precīzi: "Kā tiks tērēta šī nauda?" Un nevis gudru izteicienu interpretācijā, pasakot daudz un nepasakot neko. Tos mērķus, prioritātes, uzdevumus un sasniedzamos rezultātus es zinu kā raksta. Tādēļ, lūdzu - konkrēti: grāmatas, apģērbs, apavi, kultūras izklaides, pabalsti utt....
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 16.09.2017. 16:10:32
Dārgie tautieši, es jūs aicinu nebaidīties, bet pretoties vergturiem un kangariem! Tikai vienota tauta ir spēks! Pavisam nesen Latvijā notika simtslatnieku programma, cilvēki pat ar maziem bērniem saņēma sākumā 138,89€ un vēlāk 111,11€ par pilnu slodzi. Valsts pieņēma šādu projektu. Es pieprasīšu, lai iesaistītajām personām valsts atmaksā atņemto naudu! Cīnisimies! Cīņa! Es nodirsīšu Latviju internetā, tik ilgi, kamēr valsts man atmaksās parādu! ®Skolnieciņš
Viss ğeniālais ir vienkāršs... 16.09.2017. 01:05:09
Ideja laba, bet mākslīgi daudz palīdzēt nevar. Skolā ir jābūt labai videi izglītībai, kā apgarotības aurai, kura pievelk kā kas labs un progresīvs. Galvenokārt tas panākams ar skolotājiem pašiem - viediem un cieņas vērtiem, un valstiskā līmenī izglītības nozīmīgumu perspektīvai nākotnei. Pārsvarā ir noguruši vielu atroferētāji ar tieksmi uz klačošanos, un situāciju valstī, ka "nierei taukos" apgarotība nav vajadzīga.
Skolnieciņš 15.09.2017. 18:33:52
Nabaga bērni. Kā var katrs desmitais nepabeigt mācības? Kā? Manā klasē kaut kā visi ir dzīvi. "Lai veidotu iekļaujošu skolas vidi, esam apņēmības pilni strādāt ne tikai ar konkrētiem skolēniem un skolotājiem" darbs ar skolotājiem būs kads? Algas pacels? Kāpēc citi nabadzīgie nesaprot, ka ir jāmācās? Par izglītību nahaļavu es pateicos šai valstij! Jo ir vietas pasaulē, kur lasīt, rakstīt un skaitīt nemāk... Un vel skolā ir bezmaksas Lattelecom wi-fi internets. Un meitenes.... Es nāku no trūcīgo/mazturīgo vides. Ar šo izcelsmi Skolnieciņš ir īpašs, bet īpašo vajadzību man, par laimi, nav. Mana vidējā atzīme 7,4 balles. Kā arī panākumus es gūstu novada mācību olimpiādēs. Tāds es esmu.
Daļēji var piekrist šādam mērķim. Daļēji. Jo mani vienmēr satrauc tas, ka atkal tiek tiem kuri negrib darīt, bet tiem kuri grib, cenšas nekā. Labāk būtu tāds projekts bērniem ar labiem un izciliem sasniegumiem, uzreiz būtu motivācija mācīties!
Mums te viens astotklasnieks pavasarī gribēja darīt un mācību gadu mēģināja pabeigt ar sešām septiņām nesekmīgām atzīmēm. Nevajadzēja nekādus pētījumus, vajadzēja administrācijas mutisku rīkojumu - vajag pārcelt. Un atzīmes pāris dienu laikā kļuva sekmīgas, un astotklasnieka negribēšana iet uz skolu, bez kādiem pētījumiem un entajiem miljoniem, "pārgāja". Tā lūk!
288 ievadsemināri! 15.09.2017. 15:24:37
31 miljons eiro, lai konstatētu acīmredzamo! Nevienu mūsdienās ar varu nenoturēsi, vienīgi varbūt maksājot . Nesaprotu.
Izcils virsraksts.
Ei,kā mani- risku var identificēt? Labāk mani inficējiet! Raksts autoru sūtīsim uz skolu, lai mācās latviešu valodā izteikties.
Kārtējie finansu līdzekļi, kuri tiks izlietoti nelietderīgi. ( Nonāks konkrētu cilvēku kabatās.)
Jus tur - virsrakstu pārlasījāt? 15.09.2017. 12:38:33
(Centīsies identificēt jauniešus ar risku pamest skolu) Varbūt tomēr ...
Visi šie finansu līdzekļi ir kārtējie līdzekļi, kas tiek izmantoti neefektīvi, jo tie izglītojamie kuri grib apmeklēt skolu, tie arī to apmeklē, bet tās ir tikai kārtējās atrunas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.