Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 21.09.2017. 13:24:52
Sveiki, te Skolniecinš! Esmu vienīgā jaunā latviešu dievība, kura ir aizbēgusi no kristietības dūres. Es esmu ļoti priecīgs, ka nedzīvoju padomju laikos vai reliģiozā ģimenē. Jo jebkāda smadzeņu čakarēša un ielikšana rāmjos, manuprāt, kropļo personību... It īpaši, ja esi nabadzīgs un daudzas piespējas Tev ir liegtas un grūti īstenojamas, piem., mācības mākslas, mūzikas skolās vai dalība kādā futbola klubā. Nemaz nerunājot par nometnēm, ceļojumiem un saviesīgu pasākumu (teātru, operas, koncertu utt.) apmeklēšanu, trūcīgā ģimenē šīs lietas praktiski nav, ja pat cilvēki cenšas. Nabadzība ir brīvības pretstats, tātad šis ir iemesls, kāpēc pārturīgos es savā vērtību sistēmā pielīdzinu bomžiem. Internets dod iespēju ātri piekļūt neierobežotai informācijai, uztveri ierobežo valodu zināšanas. Man patīk, ka internets nav cenzēts, vismaz ir kaut kāda daļēja informācijas brīvība. Ja man nebūtu interneta, tad es būtu mucā audzis un pa spundi barots. Es neesmu galma āksts, kuru tā audzina, man nepatīk nedz galmi, nedz aristokrātija, vārdu sakot, ienīstu buržujus... Ļoti liela iespēju nevienlīdzība. Tomēr internets atrisina šo problēmu. Piem., LV bezmaksas kanāli ļoti slavina Latviju un nedot daudz info, nerunājot par kūltūras apguvi. Ko darīt, ja realitāte piedāvā maz iespēju? Piem., nav iespējas attīstīt un izskopt talantus vairāk par skolas kursu. Tas nav godīgi!!! Mani besī, ka daudz zīmējas ar mantām.Pretīgi paliek, ka citiem ir labi. Man pat pašas parastakās problēmas nevar atrisināt, nerunājot par sarežģītām lietām. Internets ir svarīgs.Ko Tu darīs laukos vejainā laikā bez riteņa? Klīdīsi pa ceļu n-tās stundas 10km turp un atpakaļ? Un ja saaukstēsies? Tu taču būsi, tas kas sēdēs bez zālēm, ne jau es. Tāpēc es neriskēju, jo apzinos, ka mani neglābs. Cieņā, Tavs Skaudības Dievs Skolnieciņš ®Skolnieciņš Skolnieciņš™ ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( P.S. Es redzu realitāti bez rozā brillēm. Mana spēja ir redzēt un analīzēt redzēto. Es esmu brīvs!!! Kas notiek Latvijā?
Tas ir ārprāts - pastāvēt skolai ar 16 skolēniem - tā jau tikai viena klase varētu būt!
Ne jau skola noturēs laukos cilvēkus, bet darbavietas vecākiem. Autobusa grafika sakārtošana ir risināma problēma. Nevar taču maksāt algas veselam štatam un uzturēt ēkas, lai mācītu lielo skolu izpratnē 1/3 klases. Sāpīgi, bet fakts. Pamostieties.
Joprojām lielais vairums akli seko valdības saukļiem, ka mazās skolas nav finansiāli izdevīgas valstij, pašvaldībām, taču nezin kāpēc neviens vēl nav paskaitļojis un salīdzinājis, cik valstij, konkrētām pašvaldībām izmaksā n-to autobusu, to vadītāju uzturēšana, degvielas iegāde, arī autoceļu uzturēšana skolēnu vizināšanai turp un atpakaļ katru dienu n-tos km? Kāpēc valdība neinteresējas, kā jūtas skolēni un cik kvalitatīvi viņi spēj uztvert mācību vielu, ja katru dienu bērniem nākas celties pl.6:00, lai nokļūtu līdz skolas autobusa ceļa posmam un vēl gandrīz stundu pavadītu ceļā, bet pēcpusdienā atkal to pašu ceļu mērojot uz mājām. Arī saskarsme ar klases biedriem cieš, jo braucēji bērni ne vienmēr var palikt uz ārpusstundu nodarbībām dažādos pulciņos, skolas pasākumos, ārpusskolas pasākumos, bieži jāatsakās no interešu izglītības tikai tādēļ, ka bērna intereses tiek pakļautas autobusa grafikam. Vai kopumā tie nav lielāki zaudējumi nekā mazo skolu uzturēšana?
Labi,ka tiek domāts par bērniem attālos lauku rajonos. Komentētājam,kurš interesējas par bērnu aizplūšanu no skolas,gan vajadzētu šo jautājumu apspriest ar novada un skolas vadību,nevis risināt to šajā portālā.
ir viena pašvaldība, kas domā par bērniem, ne akli - čakli pilda ministrijas ieteikto - uzspiesto reorganizāciju.
Malači!
Tad kāpēc skolēnu vecāki savus bērnus no šajā rakstā minētas pagasta skolas ved mācīties uz blakusesošajām mācību iestādēm? Runa ir par Sunāksti.
Ļoti loģiski domājošs cilvēks.
skumji, bet fakts 20.09.2017. 10:33:35
Pašvaldības izbeigsies, ja tur nebūs ģimenes ar bērniem, infrastruktūras un skolas

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.