Lietotājvārds
Parole
Pretrunas!!! TIK DAUDZ SKOLOTĀJU IR BEZDARBNIEKI! Kā var trūkt pedagogu!
Ko šī absolūtā nulle, - Adamovičs, mūždien var gvelzt tik stulbu vien!
Pietiek melot! 21.09.2017. 20:18:55
Sveiki, te Skolniecinš! Esmu vienīgā jaunā latviešu dievība, kura ir aizbēgusi no kristietības dūres. Es esmu ļoti priecīgs, ka nedzīvoju padomju laikos vai reliģiozā ģimenē. Jo jebkāda smadzeņu čakarēša un ielikšana rāmjos, manuprāt, kropļo personību... It īpaši, ja esi nabadzīgs un daudzas piespējas Tev ir liegtas un grūti īstenojamas, piem., mācības mākslas, mūzikas skolās vai dalība kādā futbola klubā. Nemaz nerunājot par nometnēm, ceļojumiem un saviesīgu pasākumu (teātru, operas, koncertu utt.) apmeklēšanu, trūcīgā ģimenē šīs lietas praktiski nav, ja pat cilvēki cenšas. Nabadzība ir brīvības pretstats, tātad šis ir iemesls, kāpēc pārturīgos es savā vērtību sistēmā pielīdzinu bomžiem. Internets dod iespēju ātri piekļūt neierobežotai informācijai, uztveri ierobežo valodu zināšanas. Man patīk, ka internets nav cenzēts, vismaz ir kaut kāda daļēja informācijas brīvība. Ja man nebūtu interneta, tad es būtu mucā audzis un pa spundi barots. Es neesmu galma āksts, kuru tā audzina, man nepatīk nedz galmi, nedz aristokrātija, vārdu sakot, ienīstu buržujus... Ļoti liela iespēju nevienlīdzība. Tomēr internets atrisina šo problēmu. Piem., LV bezmaksas kanāli ļoti slavina Latviju un nedot daudz info, nerunājot par kūltūras apguvi. Ko darīt, ja realitāte piedāvā maz iespēju? Piem., nav iespējas attīstīt un izskopt talantus vairāk par skolas kursu. Tas nav godīgi!!! Mani besī, ka daudz zīmējas ar mantām.Pretīgi paliek, ka citiem ir labi. Man pat pašas parastakās problēmas nevar atrisināt, nerunājot par sarežģītām lietām. Internets ir svarīgs.Ko Tu darīs laukos vejainā laikā bez riteņa? Klīdīsi pa ceļu n-tās stundas 10km turp un atpakaļ? Un ja saaukstēsies? Tu taču būsi, tas kas sēdēs bez zālēm, ne jau es. Tāpēc es neriskēju, jo apzinos, ka mani neglābs. Cieņā, Tavs Skaudības Dievs Skolnieciņš ®Skolnieciņš Skolnieciņš™ ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( P.S. Es redzu realitāti bez rozā brillēm. Mana spēja ir redzēt un analīzēt redzēto. Es esmu brīvs!!! Kas notiek Latvijā?
Vecāki krievu valodas skolās ir satraukti, jo nav skolotāju, kuri mācītu latviešu valodu........tātad secinājumi ir skaidri!
Tad, kad beidzot atradīsies latvieši, kas grib un spēj iemācīt krievu bērniem latviešu valodu. Klasē ir 25 bērni, bet skolotāju trūkuma un ministrijas truluma dēļ tā arī netika sadalīta grupās. Šogad mums ir jau piekta (!) latv. valodas skolotāja par 8 gadiem, vidēja atzīme priekšmetā 4.4.
Tam jautājumam. Kad būsiet gatavi? Protams, ka nekad. Nacionalisms ir viens no avotiem, no kura politiķi gūst savus balsotājus. Viņi vispirms palaiž ideju, ka krievus jāmāc latvisķi, un tauta tiek sadalīta divos baros. Viens uzskata, ka krievus ir jāmāc latvisķi, un atbalst vienus politikus. Citi grīb mācīties krievisķi un atbalst citus politikus. Bet problēmas reāla risināšāna, jebkādā veidā, ne vieniem, ne otriem politiķiem nav izdevīga. Bet ir izdevīgs troksnis par šo tēmu. Troksnis, kas ilgst 27 gadus. Pa šo laiku faraoni spēja uzcelt savas piramīdas, un ne tikai tos.
Ir dažādi bērni. Pedagogam to jāsaprot, tāpēc bilingvālā apmācība ir vajadzīga. Bet es par to, lai tā bilingvāla apmācība būtu latviešu skolās. Valstī nevajag bilingvālas (krievu) skolas. Tur bērni nedzird, vai dzird nepareizu latviešu valodu. Visu jāsavieno un skolās jābūt divas programmas. Tā latvieši mācīsies no krieviem, bet krievi - no latviešiem.
Kad beidzot būsim gatavi izglītībai latviešu valodā? Termiņi bijuši visādi. Salīdziniet 90-tos gadus - skolēnu skaits krievu skolās atkal aug! Visi sapratuši, ka runāšana vien ir, rīcība neseko. Darba burtnīca latviešu valodā, skolotājs runā tikai krievu valodā - vai tā ir bilingvāla izglītība? Kādu vēsturi māca krievu mācībvalodas skolās? Labākajā gadījumā skolotājs klusē un Krievijai nepatīkamos jautājumus izlaiž.
slieka_sarkastiski...:( 20.09.2017. 12:24:32
Vajadzētu atgriezt dižķibeles laikā noņemto piemaksu par bilingvālo darbu, tad varētu domāt par ko citu...Ja maksā par vienu valodu, izvēlas vieglāko, ērtāko...
Smiekli caur asarām... var likvidēt, nelikvidēt, tas viss ir atkarīgs no pedagogiem! Ja skolotājs prot gan latv. val., gan mazākumtautības valodu, ticiet man, vińš diskutēs - mācīs kā vińam un bērniem būs ērtāk! To, kas notiek stundās, neviens nespēs 100% kontrolēt! Tikai un vienīgi stundu filmēšana - ierakstīšana "motivētu" vadīt stundas tādā valodā, kā to nosaka noteikumi...
Vidzemē un Rīgā vajadzētu arī zviedru valodā, jo ilgu laiku 16.-17 gadsimtā atradāmies zviedru "okupācijā".
Muļķības!!! 27 gadus pēc brīvības atgūšanas?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.