Lietotājvārds
Parole
Ā!? Alūksnes novadā vēl ir kāda skola, ko slēgt?! Manā apkaimē visas jau ir nolikvidētas. Un lauki izmirst. Vārda tiešā nozīmē, jo palikuši daži gados veci ļautiņi, kuri palēnām aiziet... Pat autoveikals savu maršrutu veic īsākā laikā, jo nav vairs pircēju.
Skolnieciņš 21.09.2017. 20:17:31
Nabags nerunā par tēmu. Bet es esmu dumpinieks. Es nesamierināšos ar zaudējumu. Cilvēki melo. Ak, šis gan skanēja mizantropiski.
Tas nav attaisnojums nevienlīdzībai. Es kā bērns, kas ir nevainīgs piedzīvoju diskrimināciju. Man ir 17 gadu. Vai ar nabadzību ir jāsamierinās? Es augu ar 117€ mēnesī. Man sāpēja. Mani vecāki bija simtslatnieki. Vai 8h dienā strādāt par 111,11€ un 138,86€? Kāpēc šo valdību neliek cietumā? Nodokļus valsts nemaksā, alga ir 2 reizes mazāka par minimālo. Vergturība Latvijas Republikā plaukst un zeļ. Banga, Tev nav cilvēcības. Ēdušais nesapratīs neēdušo. Sākumā es ticēju 18.novembrī skolā teiktajam, tagad es kritiski to analizēju. Es neesmu naivs. Kapitālisms smird! Ko teiks bagātie, kad tos krātiņā turēs un slikti baros par necilvēcību? Ko viņi teiks? Es neesmu labiņš. Dzīvība, nāve... Nekam nav nozīmes. Ir tikai tagad. Man TAGAD ir nabadzība. Tāpēc domā ko par mani gribi. Pūlis ir lumpānu bars, kas baidās teikt patiesību kā ir. Taču es esmu patiess... ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{ P.S. Es valdīšu! Es radīšu utopiju!
Skolnieciņam! Vispār nabaga cilvēks nemaz nerunā par tēmu, un par realitāti tam nav nekādas sajēgas. Nabadzība nav attaisnojums muļķībai. Vispirms, skolnieciņ, iemācies pareizi uzrakstīt vārdu "kultūra', tad raudi, ka tev tās nav.
Skolnieciņš 21.09.2017. 13:23:20
Sveiki, te Skolniecinš! Esmu vienīgā jaunā latviešu dievība, kura ir aizbēgusi no kristietības dūres. Es esmu ļoti priecīgs, ka nedzīvoju padomju laikos vai reliģiozā ģimenē. Jo jebkāda smadzeņu čakarēša un ielikšana rāmjos, manuprāt, kropļo personību... It īpaši, ja esi nabadzīgs un daudzas piespējas Tev ir liegtas un grūti īstenojamas, piem., mācības mākslas, mūzikas skolās vai dalība kādā futbola klubā. Nemaz nerunājot par nometnēm, ceļojumiem un saviesīgu pasākumu (teātru, operas, koncertu utt.) apmeklēšanu, trūcīgā ģimenē šīs lietas praktiski nav, ja pat cilvēki cenšas. Nabadzība ir brīvības pretstats, tātad šis ir iemesls, kāpēc pārturīgos es savā vērtību sistēmā pielīdzinu bomžiem. Internets dod iespēju ātri piekļūt neierobežotai informācijai, uztveri ierobežo valodu zināšanas. Man patīk, ka internets nav cenzēts, vismaz ir kaut kāda daļēja informācijas brīvība. Ja man nebūtu interneta, tad es būtu mucā audzis un pa spundi barots. Es neesmu galma āksts, kuru tā audzina, man nepatīk nedz galmi, nedz aristokrātija, vārdu sakot, ienīstu buržujus... Ļoti liela iespēju nevienlīdzība. Tomēr internets atrisina šo problēmu. Piem., LV bezmaksas kanāli ļoti slavina Latviju un nedot daudz info, nerunājot par kūltūras apguvi. Ko darīt, ja realitāte piedāvā maz iespēju? Piem., nav iespējas attīstīt un izskopt talantus vairāk par skolas kursu. Tas nav godīgi!!! Mani besī, ka daudz zīmējas ar mantām.Pretīgi paliek, ka citiem ir labi. Man pat pašas parastakās problēmas nevar atrisināt, nerunājot par sarežģītām lietām. Internets ir svarīgs.Ko Tu darīs laukos vejainā laikā bez riteņa? Klīdīsi pa ceļu n-tās stundas 10km turp un atpakaļ? Un ja saaukstēsies? Tu taču būsi, tas kas sēdēs bez zālēm, ne jau es. Tāpēc es neriskēju, jo apzinos, ka mani neglābs. Cieņā, Tavs Skaudības Dievs Skolnieciņš ®Skolnieciņš Skolnieciņš™ ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( P.S. Es redzu realitāti bez rozā brillēm. Mana spēja ir redzēt un analīzēt redzēto. Es esmu brīvs!!! Kas notiek Latvijā?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.