Lietotājvārds
Parole
Kādēļ tiek pieņemts, ka pašlaik izglītībā ir viduvējs līmenis? Vai tam ir kāds pamatojums un kur tas ir? Šādi rīkojoties var pieņemt jeb ko un rullēt tālāk, cerot, ka varbūt būs labi. Tā īsti neesmu atradis skaidru pamatojumu latviešu valodā kādēļ atkal jāmaina izglītības joma.
Šī jaunā reforma palīdzēs radīt viduvējības, kas spēs strādāt vienkāršu darbu un būt ļoti ,ļoti paklausīgas!
Tāpec ka par pedagogu sagatavošanu ir skaidri piemēri kā to darīt, tai skaitā tepat Latvijā. Tā pat kā ir ļoti konkrēti atbildīgie kam par to algu maksā. Diemžēl profesorēm pedfakā interesantāk ir trallināt projektu naudu braukājot gan pa eksotiskām gan smalkām ārvalstu konferencēm!
Tāpēc, ka attieksme pret skolotājiem ir raksturojama ar klasiķa citātu - "Esi dzejnieks - taisi no nekā".
Kāpēc nevienā no trim konferencēm nerunāja par pedagogu izglītošanas kvalitāti? Kāpēc diskusijā nepiedalījās neviens no pedagogu izglītotājiem?
Pārdaugavai 27.09.2017. 17:16:03
Lūdzu, konkrētu skolu nosaukt! Nevajag vispārināt, ne visi direktori ir pelēcīgas viduvējības. Citādi tā ir tāda blabla pļurināšana.
Kāpēcītis 27.09.2017. 15:25:06
Kāpēc šādas smalkas konferences nerīko skolotājiem? Mēs arī sagatavotu skaistas prezentācijas un pētījumus par darbu ar talantīgiem bērniem. Par to, kas reāli jau notiek. Par to, kas pietrukst. Bet, protams, kuru tas interesē. Neies tak izsviest naudu kafijas pauzēs barojot kaut kādus tur skolotājus. Kad smalka publika būs izkonferencējusies, tad varēs sadzīt Rīgas skolotājus uz Kaņiera ielu, vakarā, pēc stundām, neēdušus, ar to baiso automāta kafiju, klausīties kādu no "vecajiem, labajiem" lektoriem, kas savā interpretācijā informēs par notikušo. Iedomājiets cik līmeņu priekšnieki varēs salikt ķekšus savos papīrīšos.
arī no Pārdaugavas :) 27.09.2017. 15:02:19
Paldies Z.Oliņai par svarīga aspekta pievienošanu -skolu vadītāji. Jebkas var "nomirt" pie vājas vadības...
no Pārdaugavas 27.09.2017. 14:04:00
Ja skolas direktore ir viduvējība ar kompleksiem, par kādu psiholoģiski labvēlīgu mikroklimatu skolā var runāt!
Sabiedrībā ļoti gaidītām?!...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.