Lietotājvārds
Parole
Nu gluži kā partijas sapulcē-pateikts it kā daudz,bet būtībā nekas.Kam tādas runas,runāšanas pēc vajadzīgas.Acīm redzot cilvēkam nav nekā lietderīgāka ar ko nodarboties.Tukša pļurkstēšana-nekas vairāk,labāk būtu par savu izglītošanos mūža garumā padomājis,lai neblamētos pa pasauli.
Rādās,ka Vējonis akli uzticās Šadurskim,jo kā gan varēja pieļaut tik absurdu algu reformu! Ar nākošo būs tāpat, jo nojēgas par reālo tur nav nevienam! Jbikšdibenu Briselē padeldējis, tad "gudrs" automātiski! Būtu nu tur arī kāda "Irma" skaidrību ieviesusi!
Kādas? Runā un runā. Neviens nezin , ko mainīs. Tukša muca tālu skan!
Citāts: "...kā GUDRI izmantot pieejamos līdzekļus, lai pedagogi varētu saņemt CIENĪGU atalgojumu" - vienreiz jau GUDRI izmantoja piešķirtos miljonus, kā rezultātā algas kļuva mazākas, bet slodzes - lielākas (saņēma algās aptuveni tikpat, strādājot vairāk, ilgāk) - tas laikam saucas CIENĪGS atalgojums. Otrs citāts: "Mēs katrs vēlamais dot saviem bērniem zināšanas, vērtības prasmes, attieksmi, gribasspēku, lai bērni spētu dzīvotu labu dzīvu, lai viņi būtu laimīgi, piepildīti un apmierināti gan personīgajā dzīvē, gan profesionālā karjerā." - pavisam saprotams, ka līdz šim ar līdzšinējo izglītības saturu netika dotas ne zināšanas, ne viss pārējais. Visticamāk, ar KOMPETENČU izglītību visi pēkšņi kļūs čakli, mācīties un strādāt griboši, laimīgi, apmierināti, godīgi, draudzīgi, pieklājīgi, visiem pieaugs algas, nevienam nevajadzēs aizbraukt no valsts, jo visi uzreiz sāks godīgi maksāt nodokļus, ievērot likumus, un uz ceļa nevienam neizrakstīs soda kvītis ( kompetenču izglītības ietekmē visi pēkšņi ievēros ceļu satiksmes noteikumus); tā varētu turpināt......... Ak, kompetenču izglītība, kur gan tu vēl kavējies???
Vējoņa runā (citāts taču!) ir 4 (četras!) rupjas valodas kļūdas. Kāda ir viņa izglītība? Vismaz ar valodu ir neglīti. Izskaidrojums - mūsdienu modernajā, informācijas pārpildītajā telpā tādi "sīkumi" nav uzmanības vērti. Galvenais peldēt uz priekšu pa Informācijas straumi.
Bet, kur ir mana Eiropas alga? 28.09.2017. 11:36:27
Kapēc, vienmēr kavējās ar normālu algas pielikumu,bet tikai runājam par jaunām reformam?Ar reformām uz veikalu nevar aiziet nopirkt maizi.
un kā vējonim ar angļu valodu?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.