Lietotājvārds
Parole
Kļūdas - no naudas trūkuma 01.10.2017. 20:09:24
Jaunajā mācību gadā mēnesi esam strādājusi. Kur alga? Cerams, tiem, kas administrē dižo projektu, šāda problēma nepastāv...
Jautājums ministram un deputātiem 01.10.2017. 20:07:56
Jaunajā mācību gadā mēnesi esam strādājusi. Kur alga? Ceram, tiem, kas administrā dižo projektu, šāda problēma nepastāv...
www.izm.gov.lv/images/aktualitates/2017/Skola2030Dokuments.pdf
Atbilde bijušajai 01.10.2017. 13:03:06
Labāk nevajag Šadurski ar visu savu komandu uz skolu. Skolēni, protams, jānorūda dzīves grūtībās un viņiem jāattīsta kritiskā domāšana, taču Jūsu ierosinātais skolēniem varētu izrādīties pārāk smags pārbaudījums un atstāt graujošu iespaidu uz viņu vēl nenobriedušajām personībām.
Būtu labi, ja tie visi ar Šadurski priekšgalā atnāktu uz skolu un parādītu kādu vienu labu stundu ar kompetenču ssaturu!
Pareizi! SAEMA spriež (vismaz strādā) un IZM likvidēt, jo sadala tikai naudu un neko neizspriež. Šadurski- uz skolu ar visu savu komandu!
11
elvijs
Skolotāja 29.09.2017. 21:12 eu, kurš vismaz aptuveni zina, cik mums šogad alga būs???????? ______________________________________________________________ Laikam tikai Dievs...
eu, kurš vismaz aptuveni zina, cik mums šogad alga būs????????
It kā spriedīs par saturu.??? Kura vēl nemaz nav??? Tātad, ir pateikts, ka reformēs, bet - kā un ko - lai nu SKOLOTĀJI PAŠI SAVEIDO VISU - MATERIĀLUS, METODIKU, JĒGU. Augšas pamuldēs un pacildinās sevi - cik gudru reformu sacerējuši un cik viedi plāno nākotni. ĻOTI PROTESTĒJU.
Kuri cilvēki, lūdzu, Saeimā ir kompetenti spriest par izglītības saturu kā tiltu uz mūžizglītību un ilgtspēju? Ilgtspēju uz ko tieši? Būšu pateicīga par kompetentu atbildi, īpaši, ja tas būs kā caurviju kompetences piemērs.
Čuguna lējēji.
Un ko tad tajā saeimā tā spriedīs?Vai tur ir tik daudz izglītības jautājumos kompetentas personas?Atkal tukšpļāpāšanas paraugstunda ,kas no tās spriešanas mainīsies uz labo pusi bērniem un pedagogiem-NEKAS.Manuprāt nekādas izglītības reformas nelīdzēs,kamēr bērnus audzinās par mazajiem kundziņiem,mīkstmiešiem un absolūti nespējīgiem stāties pretī grūtībām,bet tas jau pirmkārt ir ģimenes jautājums.
pagaidām skolotāja, pēc Jaungada vairs nē!!! 29.09.2017. 11:06:43
Birokrāti vairojas uz skolu rēķina, un tiem savs profesionālisms nav jāpierāda - cik resursu iztērēts un papīru atkritumos izsviests bezjāgas projektos un kursos, UN - SKOLOTĀJU BEZJĒDZĪGI NODARBINĀTS!!! lai birokrāti turpinātu parazitēt. Bet skolēnus, skolas un skolotājus vajag optimizēt. AUGŠAS - OPTIMIZĒJIET VISPIRMS SEVI, TAD VISAM NAUDAS PIETIKS! Nav vairs vēlmes ne klausīties, ne piedalīties šajā izglītības sistēmas murgā = komēdijā. ĻAUJIET STRĀDĀT UN NEPINIETIES PA KĀJĀM.
Sveiciens Skolotāju dienā! 29.09.2017. 10:57:28
Un kas par to, ka Latvijā skolotāju algas zemākās, toties mums (iespējams) ir LIELĀKAIS IZGLĪTĪBAS SISTĒMĀ STRĀDĀJOŠO IERĒDŅU SKAITS. Vadītājs, eksperts, galvenais speciālists, koordinators, projektu vadītājs, viņu neskaitāmie asistenti, konsultanti vietnieki un viņu vietnieki IZM, Izglītības pārvaldēs, Skolu valdēs, Departamentos ... Birokrātiskais aparāts, iespējams, lielāks ne kā t.s. Brežņeva stagnācijas gados. Nevajag TV rādīt BalticAirlines vadītāju, ko viņš dara darba laikā, vajag nofilmēt, piemēram, IZM un RDIKSD ierēdņu "darba gaitas" ikdienā
Par ko liecina fakts, ka Rīgā katra desmitā(!) un Latvijā katra divpadsmitā(!) skola ir speciālā skola??? Ja tipveida ēku komplekss (skola+internāts+saimniecības ēkas+sstadions/sporta komplekss), kur mājo speciālā skola, padomju laikos ir celts 250 skolēniem, bet šobrīd skolā skolēnu ir mazāk nekā skolotāju un tehnisko darbinieku kopā, kāpēc nevar divas vai vairākas speciālās skolas apvienot un piepildīt šo ēku kompleksu? Par Rīgu - ja tās ir internātskolas, kur bērni skolā paliek pa nakti, kāpēc tās nevar apvienot ar ārpus Rīgas esošajām speciālajām skolām, bet esošās telpās ierīkot bērnudārzus, lai likvidētu rindu? Jo internātā dzīvojošiem bērniem vienalga - dzīvot un mācīties Rīgā vai, piemēram, Ropažos
Kur var uzzināt konkrētu termiņu??? 29.09.2017. 10:50:15
IZM mājas lapā lasu: "Skolotājiem būs pieejami e-mācību moduļi labākai izpratnei par jauno mācību saturu un pieeju, digitālo mācību materiālu krātuve ikdienas darbam." Kur var uzzināt konkrētu termiņu, kad tas būs pieejams?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.