Lietotājvārds
Parole
Kursa biedrs 05.10.2017. 15:24:57
Aldis pēc profesijas nemaz nav pedagogs, jo studēja (1988.-1993.) ģeogrāfos NE PEDAGOGU grupā.
Preiļu domē A.A. bija kā dekorācija, aiz kuras citi bīdīja savas intereses pēc patikas un aprēķina. Šajā pilsētā grāmatvežiem psihiatriskās zīmes, bet priekšniekiem mājās, džipi.
Aizmirsuši 03.10.2017. 10:33:54
seno teicienu: "Septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez!" Pie mums IZM 7 reizes griež un tad sāk mērīt...
Skolotāji, kolēģi, cik ilgi mēs visu šo cietīsim? Cik ilgi mūs var pazemot? Kur ir arodbiedrība? Vai tiešām pilnīgi un galīgi ļausim iznīcināt Latvijas izglītības sistēmu?
Tik tiešām visi atļaujas mācīt skolotāju, tikai nez kāpēc paši nenāk strādāt skolā.Visi tik gudri runā, tikai iznāk,ka skolotājs kurš mācījies vairākus gadus, ieguvis maģistru, ik gadus ejot entajos kursos, vēl novērtē viņa kvalitāti, ir nezinītis savā darbā. Labāk būtu pārskatījuši mācību programmas un izmetuši nevajadzīgo, lai skolēnam vieglāk. Bet tur tak vajag zināšanas un jāiegulda darbs, tāpēc visi māca.
JA, JA, ATRAK, EIROPAS FONDU LIDZEKLI JAPATERE, JAATSKAITAAS, SANAAKSMIITES JAAUZTAISA...EHH, CIK LABI IZM straada...uz prieksu !!!
LAI DIES` NOGRABSTAAS 02.10.2017. 19:32:01
IK KATRS, KURŠ TUP TUR AUGŠĀ , NU TĀ ROTĒ SAVOS AMATOS, PASKATATIES, KĀ VIŅI SKAISTI AMATIEM MAINĀS...MAITU LIJAS... IK KATRS TUR IR ŠOBRĪD PEDAGOĢIJU MĀCĪJIES PĒDIŅĀS...AKDIES...KAUNS, KA DZĪVOJU Latvijā un skoloju Latvijas bērnus! Visu gaišu idiotu zemei! Uzneredzēšanos!
>>>visiem 100 02.10.2017. 18:29:35
Domāju, ka viņi paši ļoti tic, ka tas, ko tur izperinājuši, ir ļoti gudri! Viņiem vienkārši nav viedokļa, ar ko salīdzināt. Ja bērnam nav viedokļa, tad, visticamāk, kāds liels robs izglītībā .Mūsu komentārus jau nelasa, kur nu tik zemu! Galvenais - steidzīgi pieņemt, ievārīto jau strēbs kādi citi.
"ikviens iedzīvotājs faktiski ir izglītības eksperts, jo visi bijuši izglītības sistēmas daļa" - kur vēl precīzāk definēt kompetenču izglītības būtību!!
Cik lēts populisms un ekspertu titulu dalīšana - jo lielāka viduvējība, jo dižāki vārdi tiek lietoti sev līdzīgo definēšanai. Ne nu pirmais, ne pēdējais - uz skatuves zvaigznes bez muzikālās izgl. un balss; katrs, kas pasēdējis padomju skolā un tur guvis pēdējo skolēna pieredzi - eksperts utt. Esmu medicīnas eksperte - esmu apmeklējusi ģimenes ārstu; esmu transporta un sakaru sistēmu eksperte - braucu ar auto, paretam - ar vilcienu, lidmašīnu; lietoju mobilo utt. TIK GAIŠI AP SIRDI PALIEK - NEESMU SLIKTĀKA, iešu ekspertēt.
draudzene Maruta 02.10.2017. 15:56:13
Jau Preiļos šis ar sevi tik ļoti apmierinātais cienīgtēvs, kurš pats ir pilnīga nulle, visu bij` novedis līdz absurdam.
Vilibalds ->skolotāja 02.10.2017. 12:03 02.10.2017. 15:17:34
Mums visa IZM pilna ar "kādreiz bija skolotāja". Kā vid publiskojamajā bāzē redzams skolu vadīšana beidzās 2006,/07. mg. Ir jau ienesīgākas vietas!
Šī frāze ir varena: "Kā pauda deputāts, ņemot vērā, ka ikviens iedzīvotājs faktiski ir izglītības eksperts, jo visi bijuši izglītības sistēmas daļa"... Ko tad tur uztraukties, skolotājiem ieteikumus var dot jebkurš, kaut pusgadu skolas solā sēdējušais....
A. Adamovičs kādreiz bija Preiļu 1. pamatskolas direktors, pēc izglītības pedagogs.
Varbūt skolotājiem jāmainās ar IZM darbiniekiem?
Kas ir Aldis Adamovičs?
Tukša runāšana. Vienotības lapā A.A. CV ir balta lapa, savdabīgi. Citur arī nav ziņu par praktisko darbu skolā, hm.
visiem 100 pārgudrajiem 02.10.2017. 10:14:53
aizveriet vienreiz mutes tur augšā par izglītības sistēmu!!!! Kādreiz uz skolu aizbrauciet un paskatieties, kā realitātē viss darbojas!!! Auni!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.