Lietotājvārds
Parole
Kā var tā rīkoties? Paši sev izmaksā 81 miljonu, bet skolotājiem līdz šim vēl nav apstiprinājuši algas. Nevienā iestādē cilvēki nestrādātu mēnesi un vairāk, ja nezinātu, kāda būs viņu samaksa par darbu. Atvainojos, kāpēc skolotāji paši ļauj sevi "jāt"?
Likums viens, bet darbi citi. 03.10.2017. 15:52:06
IZM vajadzētu iepazīties ar darba atlaišanas, reorganizēšanas likumu. Pabalsts jāizmaksā neatkarīgi vai turpina pedagogs darbu citā skolā vai maina profesiju. Tas ir atkarīgs no katra paša. Ja negrib maksāt, tad lai pārceļ darbā citā skolā un pedagogi, tad nezaudēs darba stāžu, jo katrā darba vietā sāk skaitīt no jauna.
Būs jums pabalsts. piečuku striķim iedos un meklējiet jaunu profesiju! nevajag būt naiviem, neko mēs nesaņemsim. tam gan var ticēt.
1. Kādas man, kā darba devējam ir tiesības pieprasīt ziņas no darbinieka par nākamo darbavietu? Arī šeit sāksim piemērot MK noteikumus Nr.591 par uzņemšanu un atskaitīšanu? Bez tam tas būs fiziskas personas datu aizsardzības pārkāpums. Kāda kuram darīšana uz kurieni darbinieks iet strādāt. Atlaidāt - maksājat. 2. Pedagogs var "sākt strādāt" kādā darba vietā, saņemt atlaišanas pabalstu un aiziet no TĀS darbavietas. Un? Ko tad? Prasīs naudu atpakaļ? 3. Ja pedagogam no stresa tajā brīdī ir darba nespējas lapa? Utt.....
Samaksājiet man atlaišanas pabalstu un es labprāt aiziešu bez atlaišanas, dodot vietu jaunajiem, kompetencēs izglītotiem, spējīgiem strādāt ar dažāda attīstības līmeņa bērniem vienlaicīgi pedagogiem, kas šobrīd rauti raujas uz skolu, tik vietu neviens viņiem nedod!!!!
Priekšlikums 03.10.2017. 12:24:18
Varbūt no šiem līdzekļiem var kaut ko pārdalīt darbu zaudējušajiem skolotājiem >>>>"Pērn piemaksas valsts iestādēs un ministrijās sasniegušas 81 miljonu eiro, turklāt tās galvenokārt piešķirtas formāli,
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 03.10.2017. 12:18:49
Cik daudz maksā, tik arī tās kvalitātes ir. m.youtube.com/watch?v=cbrOHiUj2sE Kas būs nākotnē? Vai šādi audzinās bērnus?
Kā var nesolīt, ja tauta prasa, bet pēc tam tai (tautai) iestājas amnēzija....
Vai pieejama statistika (pētījums, situācijas analīze), cik pedagogu skolu tīkla optimizācijas rezultātā var zaudēt darbu? Un kur palika solījumi par izdienas pensijām sporta, pirmsskolas un speciālās izglītības pedagogiem?
Jā, ministriem, partiju finansējumam, deputātiem risinājumi jau atrasti. Tagad meklēs un neatradīs. Ļoti prātīgi.
caurkritušajiem ministriem izmaksā tādus pabalstus, ka var uzreiz uzsākt darbu privātā biznesā

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.