Lietotājvārds
Parole
Saņēmu algu. Darba vairāk-naudas mazāk. Un tie nav 20 eur... Šadurska kungs - es pēdējo gadu skolā. Un ticiet man-es nebūšu pēdējā, kura laimi meklēs citur. Es mīlu bērnus, savu darbu, bet savus bērnus ar to pabarot nevaru! KĀ SAKA-KUR NABADZĪBA IEKŠĀ,TUR MĪLESTĪBĀ PA LOGU ĀRĀ!
nīstais lauku skolotājs 06.10.2017. 17:09:21
Šodien saņēmu algas lapiņu . Šadurski, ja satikšu tevi uz ielas vai gozējamies kādā pasākumā , tad gāzīšu tev no sirds par visiem skolotājiem un ne mirkli par to nenožēlošu!
Lūdzu, precizējumu studijā! Kam tieši šis budžets būs labs? IZM patoloģiski uzblīdušā štata ierēdņiem, kuriem algas pielikumu izmanījās "sabīdīt" pat no bērnu pusdienas naudas? Skolotājiem, no kuriem viena daļa pat vēl šobrīd (oktobra pirmajā nedēļā!!!!) nezina, cik saņems algā par septembri? Kam būs labs šīs budžets, Šadurska kungs?
Kāpēc visur viss tiek optimizēts (skolēni mazāk, skolas mazāk), bet ministrijā optimizēts netiek nekas un nu jau šiem parazītiem vajag naudu no skolēnu ēdināšanas? Tur uz pusi ir jāsamazina ierēdņu skaits. Skolā alga ar katru mācību gadu paliek mazāka, bet Šadurskim budžets labs. Drīz tautas pacietības mērs beigsies un tad redzēsim, uz kurieni visi šie parazīti bēgs, lai nenokļūtu cietumā.
Iepriekšējais raksts iesākas ar rindām: "Samazina dotācijas bērnu brīvpusdienām, lai palielinātu IZM darbinieku atalgojumu. Valdība pirms pāris nedēļām aiz slēgtām durvīm vienojās veikt apropriācijas pārdali 231 000 eiro apmērā IZM darbinieku darba samaksai". Kam vēl varētu noņemt, lai pārbarotajiem kuiļiem palielinātu algas? Vēl varētu noņemt pusi no palikušajām skolotāju algām, pensijām.... Ieviest gaisa patēriņa nodokli, iekasēt nodokli par to, ka tērējam apgaismojumu un tualetes darba laikā bez maksas. Lai gan - visticamāk, ka tas jau sen ir aprēķināts un noņemts.
skolotājs - eksaktais 05.10.2017. 07:32:51
To, ka Šadurskim labs nemaz nevajadzēja teikt,tas redzams pēc žulgainā acu skata un deguna.
В следующем году Вас уважаемые учителя половину выкинут на биржу труда после сокращения школ. Латвия - нищая страна без экономики, все доходы которой от налогов, штрафов и от подачек Евросоюза. Подачек скоро не будет. Латвия не может содержать школьную сеть, поэтому половина школ будет закрыта и учителя окажутся на улице. Латвии не нужно образование - им нужно гаубицы и минометы 1950 годов покупать по цене золота.
liepājas skolotāja 05.10.2017. 06:36:07
LABS! Jau ceturto gadu alga samazinās...Kad būs tas algas pielikums?
inai Algas nav, bet alga ir.
Nu protams, ka viņš ir labs, tikai IZM darbiniekiem nevis skolotājiem.
Apsveru domu izstāties no LIZDa. Nu nav šim kantorim jēgas,ja parēķinu to naudu,kuru no savas algas ziedoju.
Būs ko valdībai sabāzt kabatās, bīdot debilus projektus.
melo acīs skatīdamies! un LIZDA akceptē šos melus!Realitātē alga nav pat pirmskrīzes līmenī, jo palielināja slodzi!
Vienalga man būs uz pysi mazāka alga, strādājot nevis mazā, bet nelielā skolā salīdzinot ar kplēģi lielā skolā, kaut klases piepildījums atšķiras vien par 3 bērniem?!
Jā, budžets būs labs, būs labas prēmijas IZM darbiniekiem. Vai tiešām beidzot neaizrīsies?! Cik ilgi tā alkatība var turpināties?
Jāpiecieš!!!
Tomēr alga joprojām nav!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.