Lietotājvārds
Parole
Mediķiem JAU sola zelta kalnus, lai strādātu provincē. Mazdrusciņ pieskaras arī jautājumam, ka lauku culvēkiem jāmēro arvien lielāki attālumi pie ārsta, taču ko darīt, ja autobuss kursē ik pārdien? Neatlaidīgi veidotā politika īstenota!
Oj, tad tomeer mees neesam lieli ,stipri un dizheni vareni ...shito aplauzienu ...26 gadus boreeja ka mes esam pasaules naba bet beigas izradaas, ka neesam ne lieli ,ne bagati un veel arii veci gala beigaas, Tada sajuta , ka ta skolotaju verveleshana pret IZM tiek uztverta kaa vecu bezjegaa esoshu vecenju vavuljoshana ...johaidii, kur smuki sanaak... policejiska valsts par izgliitiiba , mes jums "nolaidisim"regulas un pieprasisim lai butu ta un tā ...iztaisi man nakti ogles satruma ...taisiitu, bet pasaki no kaa (o.Vacietis) aktuali pat musdienas
... "Tad kādi mēs īsti gribam būt? Lēmums ir pilnībā mūsu rokās!"..... . . . .Mūsu rokās? Kas tad esam tie "mēs"? Skolotāji? Nesmīdiniet!
>copy pASTE 08.10.2017. 15:21:12
Kaut cik izglītotie no laukiem uz pilsētu prom. Talantīgie no mikrorajoniem uz centra skolām prom. Kā te kaut ko var salīdzināt un pārmest atšķirības skolotājam???
Pieņemsim, ka mums ir prestižas augstskolas. Vai tad tā būtu garantija, ka augstskolu beigušais var atrast darbu ar pienācīgu samaksu? Ja, piemēram, tu esi augstskolu beidzis skolotājs, tava alga ir atkarīga no skolēnu skaita skolā, un iespējams, jāstrādā 2-3 skolās...
xxxxL skolotājs 08.10.2017. 08:57:09
No 1991 gada uzticīgi gaidu pārmaiņas,kas uzlabotu manu labklājību.Diemžēl kārtējā algas samazināšana.Tas veicina tikai profesionāļu aiziešanu. Lauku skolās nav ko darīt vīriem skolotājiem.Lauku skolās var strādāt tikai sievietes ,kuras uztur bagāti vīri.Lauku skolās drīz strādās pārkvalificēti lopkopji,apkopēji utt.Mazā alga diemžēl,, padzen,,pēdējos večus no skolām.Nevienlīdzība starp lauku un pilsētu skolotājiem .Tā steidzami jālikvidē.Lauku skolām citu algas formulu.
Skolotāja2 06.10.2017. 18:33:21
Visas idejas tik grandiozas!!!Tikai nav saprotams, kas reāli mācīs bērnus .Liela daļa skolotāju ir pensijas vecumā, lielai daļai līdz pensijai ir daži gadi. Sākt atkal visu plānot pa jaunam, negulēt naktis un gatavot stundas, demonstrēt tās dažādās pārbaudēs, pārdzīvot, nervozēt........ Patiesībā tas nozīmē pakļaut sevi nepārtrauktam stresam. Lielākā daļa skolotāju no skolas aizies. Līdz ar to pavērsies lielas iespējas jaunajiem. Tikai žēl, ka starp viņiem nav ļoti daudzu nopietnu mācību priekšmetu skolotāju. Prognozēju, ka skolas gaida lieli pārbaudījumi.
Ex skolotājs 06.10.2017. 16:37:37
Autors apgalvo, ka raksts balstīts uz pētījumiem, bet visā rakstā neatrodu nevienu pierādītu faktu, tikai autora, iespējams, personiskajā pieredzē balstīti spriedelējumi! Manuprāt, ja reiz piesaki rakstu kā alternatīvu OECD, tad arī attiecīgi to pamato, citādi, tāda "vervelēšana" vien sanāk! A.god. autor, saprotiet mani pareizi, es esmu par brīvu viedokļa paušanu, bet tad arī sākumā tas jānorāda, ka tas ir personīgais viedoklis! Lai veicas turpmāk!
Aizdomīgi bieži baņķieri spriež par izglītības sistēmu.Vairāk gribētos dzirdēt tieši skolotāju viedokli,jo tieši viņi ir tie,kas strādā ar mūsu bērniem,redz viņu spējas,problēmas.Viņi zina kā pareizi organizēt mācību procesu,lai sasniegtu vislabāko rezultātu.Tāpēc jau mūsu valstī viss ir ačgārni-šahiste ekonomikas ministre,bruņurupuču cilātājs aizsardzības ministrs utt.Kompetenču izglītību vēlas ieviest nekompetentas personas.Manuprāt vajag nopietni pārskatīt saturu,bet kā mācīt ,atstāt skolotāju ziņā,jo cik bērnu,tik pieeju,kas der vienam,neder citam.
Izglītības politikai ir jābūt vērstai uz lauku reģionu attīstību un saglabāšanu, nevis iznīcināšanu! To, ko pašlaik dara 'Vienotība' ar ZZS, ir valsts iznīcināšana - nav lauku attīstības, nav Latvijas. Medicīnas, transporta, pasta, bankas pakalpojumu pieejamība tuvāk savai dzīves vietai laukos ir jau iznīcināti, tagad vēl to cenšas izdarīt ar izglītību. Uz kādu Latvijas attīstību mēs ejām?
viena skolotāja 06.10.2017. 11:53:01
Šķiet, ka visu šo rakstu mērķis nav tikai mainīt izglītības sistēmu, bet arī iznīcināt laukus un skolotājus.
Apskaidrotā 06.10.2017. 10:51:07
Šodien beidzot saņēmu tarifikāciju. Alga mazāka kā pagājušajā gadā. Paldies Šadurskim un IZM shēmotājiem! Šāda attieksme pret skolotājiem izsaka visu mūsu izglītības sistēmas būtību.
Negāju uz iesvētībām ne vidusskolā, ne augstskolā. Un nenožēloju
SKAISTI: " pētījuma rezultāti liecina, ka centralizēto eksāmenu rezultātu atšķirība starp pilsētu un lauku skolām pastāv, galvenokārt, tāpēc, ka lauku skolās ... pedagogi saņem zemākas algas."
Skolotāja Una 06.10.2017. 10:05:05
Ja nākamgad jāsāk mācīt 1. un 4.klasi pēc jaunās pieejas, tad rodas jautājums - vai jaunās mācību grāmatas un uzskates, izdales līdzekļi jau top? Zinu, ka šobrīd tik strādā pie satura. Kad taps tie mācību līdzekļi? Uz manu jautājumu par jaunajiem mācību līdzekļiem, Oliņas kundze atbildēja. Citēju: “Skola 2030 veidos mācību materiālu paraugus, izdevniecības veidos jaunus materiālus”. Paraugus, vadlīnijas…. Kā vienmēr!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.