Lietotājvārds
Parole
Skumjais vērotājs 10.10.2017. 11:30:43
Kādēļ man šī Prezidenta un šīs kancelejas aicinājums raisa nepatriotiskas sajūtas un vēlmi nepiedalīties? Apzinos, ka vajadzētu būt citādāk.
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] politiķis 10.10.2017. 06:55:08
Cienījamie latvji, diemžēl šis 2017.gada 18.nevembris Latvijai būs pēdējais, jo mūsu valstiņa tiks slēgta parādu dēļ, jo man Eiropas Komisija, Eiropas Savienība un Pasaules Banka to pateica. Es nevaru pasūtīt Briseli na*uj, jo viņa jau sen šeit komandē, un mēs negribām uz savas zemes redzēt parādpiedzinēju tankus. Cieņā, Jūsu Latvijas Republikas Prezidents Skaudības Dievība Skolnieciņš
Re, cik smieklīgi. Izņēma komentāru, kur Saxis bija Šadurski nosaucis par vienu dzīvnieku :-)
filologs > Saxis 09.10.2017. 09:04:28
Ei, Saxīt! Alga Tev samazināta pamatoti, jo, būdams pedagogs, Tu bērniem rādi sliktu priekšzīmi, publiskā telpā rupji lamājoties. :)
Par pateicībām piekrītu! Ne visi var iekļūt pirmajā desmitniekā,jo tas bija ļoti skaists žests no prezidenta kancelejas,ka visiem bērniem tika izsūtītas pateicības. Tas bija ne pagājušajā gadā ,bet iepriekšējā. Pārsteidz visvairāk,ka šī ir vienīgā iestāde,kura pat nepiemin skolotājus šajā konkursa līdzdalībā. Kas jau nu kas,bet skolotāji šeit ir pilnīgi un pilnīgi iekšā! Varbūt der padomāt par to!
kas i nevar vairs runu izdomat?
Jūs saņēmāt, citi tomēr ne. Bet agrāk bija nevis spama kastītē, bet skaisti noformētā vēstules formā, ko bērns varēja parādīt arī citiem vai ielikt savā portfolio.
Vispār jau saņēma gan. es arī netiku dabūjusi balvu, taču pēc mēnešiem spama kastē bija iekritis pateicības rakstiņš
Pagājušā gadā rakstījušie, bet balvas neieguvušie bērni pat pateicību nesaņēma. Citus gadus vismaz tāds prieks bija - pateicība no prezidenta kancelejas.
Ja skolnieks var izvēlēties, piedalīties vai nē konkursā, tad labi. Taču, ja uzspiežam visiem no 5. līdz ... klasei piedalīties obligāti, tad tas ir idiotisms. Jau pagājušajā gadā latviešu valodas skolotāja lika piedalīties obligāti šādā pašā konkursā.
Grūti būs bērniem kaut ko uzrakstīt. Domājošie jaunieši redz, kādas skumjas lietas notiek mūsu valstī. Nevar jau ar balto birztalu un zilās jūriņas mīlestību apklāt valdības grēku daudzumu...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.