Lietotājvārds
Parole
Varētu domāt, ka masu skolās šausmīgi čaklīši aug! Liela daļa pēc stundām mājās pieēdas našķus un sēžas pie datora... Pagalmus neslauka un kartupeļus nerok! Par kādu strādāšanu ir runa?
Muļķe - tu tiešām esi izvēlējusies atbilstošu vārdu - tu vispār par to kaut ko zini, tu tajās skolās esi bijusi, tu esi redzējusi tos bērnus - tu esi redzējusi kā ar viņiem strādā??!!!! 30 tādi bērni klasē - varbūt tad uzreiz viņus kopā ar to skolotāju kam ar viņiem jāstrādā - viņus likvidēt?!! Tad es nebrīnos, ka tnāk bērnu tiesību aizsardzības komisija un mēģina runāt ar bērnu, kas nerunā, neredz ir ar kustību un vispārējās attīstības traucējumiem - un nekādi nesaprot - KĀPĒC VIŅAM NEATBILD!!! Un tad kad viņam to paskaidro - - IR ŠOKĀ!!! Tad jautājums - tu pat nepainteresējies uz kurieni tu ej? Tad kā tu viņa tiesības gribi aizstāvēt?!!!
>_< Muļķei 12.10.2017. 20:08:31
Tiešām Muļķe......
Piekrītu muļķei! Internātskolas atbrīvo vecākus no pienākumu veikšanas. Izdevīgi taču! Aizfīrēt bērnu uz 2-3 nedēļām uz internātskolu, bet pašas var nodoties saviem priekiem! Nekādu rūpju un atbildības! Nevairosim patērētājus, jo strādāt internātskolā nevar likt - bērnu tiesību pārkāpums!
Es tiešām esmu muļķe (varbūt kāds cits)... Ja viss tiek bāzts "vienā katlā". Ir Valsts ģimnāzijas, kurām ir dienesta viesnīcas, kurās uzturas īpaši spējīgie jaunieši no laukiem, un ir internātskolas, kurās mācās skolēni, kas ģimenei nav vajadzīgi, tā teikt, no acīm nost, bet vismaz paēduši un nav uz ielas. Bet!!! Internātskolas pamatā celtas 200 - 300 bērniem, bet tajās mācās 70. Tur ir tas sāls. ka pietiktu atstāt LV 3 internātskolas ar 300 audzēkņiem, jo tas, vai dzērāju ģimenes Andrītis mācās vienā, vai otrā internātskolā, vecākiem tāpat ir vienalga. Bet nav vienalga pedagogem, kuri grib Kurzemē grib strādāt ar 5 nevis 30 Andrīšiem! Mans viedoklis ir tāds, ka internātskolā būtu jāmācās tāpat kā RĪgā 30 bērniem klasē, un tad to finansē valsts, nevis kā tagad, bakstās ar 5 skolēniem klasē un pukst, ka nav naudas..
Ja pārbaudītu- atrastu bērnu tiesību pārkāpumus 100% visās pašvaldībās.
Visu tik pašvaldībām... Ko tad tie tur Rīgā darīs? Naudu dalīs un piekodinās, ka jādzīvo taupīgi, ar pirkstu kratīs - nu, nu, nu, strādājiet labāk? Vesels bars - pilna ministrija? Tpfu!
SUPER!!! " K.Šadurskis uzsvēra, iespējams, būtu jāapsver atsevišķu pašvaldību vadības atlaišanu, ja tās nepilda tām noteikto funkciju"

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.