Lietotājvārds
Parole
>>>domātājam 19.10.2017. 18:45:55
Nejaukt šo ar darbu skolā! Es arī lasu un saprotu, ka visam ir robeža, aiz kuras saproti, ka elementārie likumi nestrādā! Pēc tādas ilgstošas ņirgāšanās, vietas ierādīšanas - kāda tolerance! Izsvēpēt ar kūpošu lāpu to siseņu midzeni...
to Domātajs 18.10.2017. 17:17 18.10.2017. 22:13:24
Un ko tad ir pelnījis cilvēks, kas piedalījies visu pēdējā laika "lielo izglītības projektu bīdīšanā", stingri pieturoties pie sava izstrādātā scenārija, neņemot vērā nekādus ieteikumus, kas nāk no apakšas - skolām, skolu direktoriem, pedagogu arodbiedrības... Jā, un kā te iepriekš tika minēts, pēc vienas otras šīs personas publiskās runas palika iespaids, ka viņa vienkārši ienīst pedagogus "kā šķiru". Ir tāds latviešu tautas teiciens: "Kā mežā sauc, tā - atskan"...
Skumjākais šajā stāstā ir tas, ka komentārus, cik noprotams no tekstiem, raksta pedagogi. Ja pedagogs spēj rakstīt tik nekorektus komentārus, tad ko viņš var dot skolēniem - emocijas noteikti -nē, toleranci un korektumu arī - nē, tad kāda jēga visām pārmaiņām.
Noveiksies ar jauno direktoru? 16.10.2017. 16:48 17.10.2017. 21:04:03
Šis ir interesanti. Skolotājs priecājas par kursiem kuru pasniedzēja "godīgi" paziņo ka viņai nav kompetences strādāt ar kursu dalībniekiem. Esam gan nodzīvojušies ar haltūristiem ballīškursos! Noveiksies ar jauno direktoru? 16.10.2017. 16:48 Dzīve pierāda pretējo. Daudzi jaunie direktori ir.......... nekompetenti skolas lietās. Interesanti, ko viņiem tur māca jauno vadītāju skolās (kursos?)? Papule arī nav strādājusi reālā skolā reālo darbu, tāpat kā vesela armija teorētiķu. Toties viņi aktīvi publicējas presē, vada kursus utt.. Daudzu gadu darba laikā tikai viena ļoti forša kursu vadītāja izteica komplimentus visiem skolotājiem, kuri veic nenormāli lielu darbu, atzīstot, ka pati neilgi uz nelielu slodzīti pastrādāja skolā un saprata, ka netiek galā ar darbiem. Gods un slava tādiem cilvēkiem, kuri godīgi pasaka, netēlo pārgudros un pie katras izdevības nepārmet skolotājam.
Ja tik ilgus gadus nostrādājusi un nav ielāgojusi, ka nav jāspļauj akā no kuras pati dzer, tad diez vai es ņemtu šādu cilvēku pie sevis darbā. Nez kāpēc man ši kundze atgādina Solvitiņu, tik pat pašpārliecināta, kolosālas runas spējas, augstprātībā ir nepārspējama.
limpadu lampadu 17.10.2017. 14:44:45
Papule jūt,ka "ziepes" būs. Tauta dumpojas par gaidāmajām pārmaiņām, jo nav nekādas skaidrības, kā strādāt. Papule nav gatava ievārīto novest līdz galam.
--> arī skolotājai 17.10.2017. 12:09 17.10.2017. 14:06:15
"....izglītības kuģi peld ....... līdz nogrims pavisam". Kapteinis parasti grimstošu kuģi pamet pēdējais, bet kurš to pamet pirmais?
arī skolotāja 17.10.2017. 12:09:23
E Papules laikā ieviesa: 1. Bilingvālās izglītības modeļus - darbojas vai nogājuši pa burbuli? 2. Pedagogu kvalitātes pakāpes - steigā, par katru cenu vajadzēja. Vai tie, kam nav pakāpes ir zaudētāji? Domāju, ka nē! Vēl joprojām gaidām, kad pedagogiem maksās par Maģistra grādiem ... kad atdos krīzes apcirptās algas ... Par kompetencēs balstīto saturu - steigā lielas lietas netiek veiktas! Sajūta tāda, ka izglītības kuģi peld pa straumi, ik pa brīdim atsitoties pret kādu šķērsli ... līdz nogrims pavisam!
Zentai jāatkārto latviešu valodas gramatika.
Pareizi dara, jādod vieta jaunajiem kadriem!
Visi komentāri ir tikai minējumi un negatīvās enerģijas nopludināšana. Arī tas ir pozitīvi. Īsto iemeslu zina tikai pati Papule. Vēlēsim viņai izdošanos jaunajā darbā!
Latin papula (“mole”). Noun papula (plural papulae) (medicine) A pimple; a small, usually conical, elevation of the cuticle, produced by congestion, accumulated secretion, or hypertrophy of tissue; a papule. (Can we find and add a quotation of Quain to this entry?
Nezinu, kā Papule strādāja ministrijā, bet kā pasniedzēja LU Pedagoģijas fakultātē bija ne visai augstā līmenī, lai neteiktu spēcīgāk. Daļu lekciju kavēja par pusstundu, uz daļu neieradās vispār, daļai nebija sagatavojusies un stāstīja par horoskopiem un iepriekšējām dzīvēm, un tikai tajā nelielajā daļā, kas vēl atlika, novadīja lekcijas.
Kolēģiem, kuri uztraucas par nesamaksātām gatavošanās un labošanas stundām. Domāju, ka skolu direktori tādā veidā paaugstina algas likmes, tomēr tādēļ mazāk naudas sanāk papildstundām. Netaisnīgi, jo dažos priekšmetos labošanu tikpat kā nav, bet citos vajadzīgs vairāk papilddarbs un gatavošanās.
bet varbūt tāpēc mūk, ka nebūs vairs eiropas naudas un varbūt jau padaudz sagrābusies?
varbūt papulei svilst pēdas, ka mūk. kaut kas nav kārtībā?
Šaubos, vai viņa vispār drīkst skolā strādāt pirms nav apmeklējusi attiecīgos kursus. Skolotājus taču visu laiku pa kursiem trenkā. Ja neiesi uz kursiem, tad vari staigāt.
Vienkārši skolotāja 16.10.2017. 17:54:46
man savukārt apmaksā tikai plikas kontaktstundas (40 min). Maksā divas stundas (astronomiskās), vadu 3 kontaktstundas. Nemaksā ne konsultācijas, ne burtnīcu labošanu, a ne ko....BET SOLĪJA TIK SKAISTI. ... ALGAS LIELĀKAS, DARBA MAZĀK (LAI NEBŪTU PĀRSLODZES)...Vārdi no viņu mutes kā pelni vējā...
Es laikoju par šo.
ilggadīga bijusi!
Noveiksies ar jauno direktoru? 16.10.2017. 16:48:06
Dzīve pierāda pretējo. Daudzi jaunie direktori ir.......... nekompetenti skolas lietās. Interesanti, ko viņiem tur māca jauno vadītāju skolās (kursos?)? Papule arī nav strādājusi reālā skolā reālo darbu, tāpat kā vesela armija teorētiķu. Toties viņi aktīvi publicējas presē, vada kursus utt.. Daudzu gadu darba laikā tikai viena ļoti forša kursu vadītāja izteica komplimentus visiem skolotājiem, kuri veic nenormāli lielu darbu, atzīstot, ka pati neilgi uz nelielu slodzīti pastrādāja skolā un saprata, ka netiek galā ar darbiem. Gods un slava tādiem cilvēkiem, kuri godīgi pasaka, netēlo pārgudros un pie katras izdevības nepārmet skolotājam.
Ja jau tāds profesionālis aiziet, tad jāsecina vien ir - kaut kas galīgi nav kārtībā tai iestādē. Visu cieņu! Kādai skolai noveiksies ar jauno direktoru. Lai veicas!
Lauku skolotāja 16.10.2017. 15:38:20
Kundze ir atradusi daudz labāku vietu. Mierīgāku, siltāku, drošāku ... Tikmēr mēs paliekam samudžinātajā izglītības laukā ... Eh!!!... Un - ej nu sazin', kas no tās reformas vēl sanāks ....
Vieglas smiltis Papulim! Laiks jau bija...
Nav liela nelaime Latvijas izglī'tībai, ja aizsēdējusies ierēdne atstāj amatu. Diezgan nepatīkams cilvēks komunikācijā ar kolēģiem. Lai nu pastrādā skolā, ko nekad nav darījusi!
Ceru, ka dodas uz lauku vai provinces pilsētas pamatskolu kādus gadiņus piecus pastrādāt par skolotāju parasto un parādīt visiem, kā tad vajag?
Uz 3 nedēļam streiks, tad arī būs rezultāts!
Rotācija , rotācija visiem!
Vai jūs ziniet, ka vēl līdz šodienai nav apstiprināta valsts izglītības mērķdotāciju izmaksa privātajām skolām? Tur, ja īpašnieks neko nevēlas no mācību maksas maksāt skolotājiem, tad skolotāji nav saņēmuši algu par septembri un nemaz nezin kad to saņems. Perfekta IZM attieksme!
Skolotāji II 16.10.2017. 13:56:42
Bet man par 13 kontaktstundām ir tikai 1 stunda konsultācijām, bet par pārējiem darbiem vispār nemaksā neko. No visiem solītajiem labumiem algu reformā ir palicis tikai čiks.
Labdien! Par 10 kontaktstundām man apmaksā vienu 1h, kurā ir iekļauta (konsultācija, darbu labošana, materiālu sagatavošanu, ežurnāla aizpilde, dežūra starbrīžos u.t.t). Laiks sākt STREIKOT!!!!!!
Beidzot! Aleluja!!! Varbūt speciālās skolas liks mierā.
Katrs algas paaugstinājums ir diemžēl samazinājums. Mūsu skolas direktors iedomājas sevi par pašu Dievu, tāpēc ir darījis visu, lai piemaksas samazinātos katru gadu (burtn., gatav.), tajā pašā laikā prasības aug ,,kā sēnes pēc lietus'', bet, ja ko iebildīsi, tad , protams, dos mājienu, ka ,,augstajiem ideāliem, kas veido nākotnes skolu-prominenču centru'' tu vis neatbilsti! Domāju, ka ne vienā vien skolā Latvijā skolotāji , pateicoties Izgl.ministr.novitātēm, ir nonākuši neapskaužamā situācijā... Reizēm naivi domāju, ka šādu direktoru dēļ solītā algas reforma ir pilnīgs murgs ( varbūt slepenas norādes no IM direktoriem par to izpildi??)!
Labāk velāk, nekā nekad. Kādreiz Papules kudze bija zinoša, palīdzēja studentiem, skolotājiem. Kas ar viņu notika, neasaprotu. Laikam amats sabojāja. Jā! Iedod cilvēkam varu un naudu, tad zināsi, kas tas par cilvēku.
Domāju, ka nekas labs tas nav. Jo, tagad, kad notiek [laša mēroga satura reformas, ievieš pilnīgi jaunu sistēmu- kompetenču izglītību, par kuru mēs praktiski neko nezinām, tik augsta ranga amatpersona pasaka - pietiek un runā par nesaskaņām - nekas labs tas nav jebkurā gadījumā.
Par Papuli - biju vienos kursos un paliku neizpratnē par to kā šī kundze ienīst skolotājus!!!...
Dzirdēju, ka dažās intervijās Papules kundze runāja par gados vecajiem pedagogiem, kuru vietā, viņasprāt, jānāk jaunajiem. Daļa taisnības viņai ir (tikai kur tos jaunos atrast un kā tos vecos ragaviņās uz mežu aizvilkt). Tagad viņa rāda priekšzīmi un atsāj vietu jaunākam darbiniekam.
Tā kurai ne tikai frizūra saškiebusies
ASV izglītības līmenis zem............................. Tagad arī mūsējos vajag ar kompetencēm nogremdēt zem ....................!
Urrā ,Papule prom , pilnīgā nulle.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.