Lietotājvārds
Parole
Mīnusus skolotāju komentāriem lika jau kāds cītīgs birokrats.)
Prieks par viņiem! 19.10.2017. 10:53:14
Olinītei, Namsonītei & Co atkal būs par ko nopirkt maizīti.
Skats no apakšas 19.10.2017. 10:47:42
Šie nekad neaprīsies...
Kompetents pedagogs 18.10.2017. 20:41:02
Vajag tikai imitēt darbību un viss notiek. Un ja vēl apmaina vārdus teikumā vietām- skat, jauns standarts gatavs!! Ai, aizmirsu- svešvādus vajag!
Vai kāds GUDRAIS MINISTRIJAS IERĒDNIS mums muļķa skolotājiem nevarētu izskaidrot no kurienes pēkšņi kļūst pieejama šāda NECILA summiņa? Pilnīgs bezsaimnieciskums izglītībā!!!!!!!!!!!! Kāpēc skolām neatrodas šādas PIEEJAMAS NAUDIŅAS? Mums jāpiecieš ar mazumiņu...
Ministra kungs ar sev tuvākajiem ierēdņiem varēs uzsist sev uz pleca - atkal tikām pie liekas naudiņas savā maciņā... Acīmredzams pierādījums Papules kundzes redzējumam par IZM darbu.
Pensionāri nezin kā galus savilkt, bet te 4 miljonus izsviedīs vējā
da viniem pietiks ar 12 ero ko te lekt ara no biksem
Birokrātu birokrāti 18.10.2017. 07:55:48
Ak kungs! Valsts izlaupīšana likuma ietvaros! Nu kā gan var tik bezjēdzīgi izmest naudu šim monstram, kurš tikai papīrus prot sarakstīt, bet reāli skolā strādāt nespēj! tāda liekēžu hidra, kas tikai prasa un prasa un prasa kaut kādus papīrus, kaut kādas atskaites. Aiz tām cilvēki pazūd, bet monstram jau tas nav svarīgi. Kad tikai pēc iespējas vairāk atskaišu, instrukciju, rīkojumu, statistikas savākts!
Vilibalds skeptiķim 18.10.2017. 07:09:21
Nepareizs dalījums! No 4130000 jāatņem 10% (otkats) unatlikušie EUR jādala ar iesaistīto ierēdņu skaitu (apm . 200) ---> (4130000-413000)/200=18585 EUR vidēji uz galviņas. (Kam lielāka galva, tam, protams, vairāk)
4,13 miljoni izdalīti uz 386 vidusskolām sanāk 10699 Eur... katrai
Būtu labāk to naudu atdevuši vidusskolu dabas zinātņu kabinetu aprīkojuma sagādei, kuru DZM projektā atstāja pusratā...Naudu izmeta "eiroremontiem", mēbelēm, bet pilnvērtīgu laboratorijas darbu strādāšanai nepieciešamā inventāra sagādei naudas pietrūka...Kur gudrāki skolotāji veco PSRS piderumus neizmeta, tur vēl kaut ko var izdarīt.
Kvalitāte ir 16 skolnieki klasē un skolotājam alga, ne mazāka par vidējo valstī!
skolotājs - eksaktais 17.10.2017. 21:01:04
Kur var pieteikties, lai monitorētu? Man puika studē dienas plūsmā par dakteri. Baigi vajag naudu, lai ģimene varētu galus savilkt. Vai arī tas domāts tikai "treknajiem"?
Vai tad ar visām PISAm un OECDēm vēl nav diezgan monitoringa?
Termīde ir bezspēcīga. 17.10.2017. 16:11:11
Kas to domātu.Bet skolotājam protams nekas nepienākās strādājot 21.gs.skolās.IZM tiešām ir ienesīga vieta.
Taču visu laiku ir pētījumi un statistikas, jo taču nepārtraukti bāž acīs, cik viss slikti izglītībā. Iedodiet to naudu skolām, lai var bērnus un pedagogus iepriecināt! Jāņa sētai jau miljonu samaksāja par "'grandiozo pētījumu"'. Kāpēc līdz skolām tās projektu naudas neaiziet? Kāpēc skolām , kuras ir kompetenču projektā neko nemaksā? Bet kas tad to darbu izdarīs, ja ne skolotāji!
Nozēļojami - monitorings, vai skolotājs ir pelnījis nožēlojamo kvalitātes piemaksu par kontaktstundām apm. 70 eiro pirms nodokļiem. TAM NUDIEN MILJONU NAV ŽĒL. pRETĪGI! - VAI VADOŠĀS STRUKTŪRAS PAŠAS SEV JAU NERIEBJAS?
Domāju, ka ar šo darbiņu es tikšu viens galā.. pārskaitiet tik naudiņu :D
Virsrakstā rakstīts - "pieejami". Apņemos līdz pensijai katru gadu taisīt vienu izglītības kvalitātes monitoringa sistēmu un vēl Tetri pa virsu. Eju meklēt, kur var pieteikties. :)
Tātad, lai nomonitorētu vienu bērnu, apmēram 16,50 eiro. Klasi ar 30 bērniem - gandrīz 500 eiro...
Un kādi ierēdņi atkal īSLAICĪGIi (kamēr projekts notiek) varēs savās personīgajās kabatās sabāzt tūkstošus par šo pilnīgi lieki iztērēto laiku, bezjēdzīgām brošūrām ar bezjēdzīgiem statistiskiem(viņuprāt, svarīgiem pētījumiem), bet kāds varētu būt ILGLAICĪGĀKS un 10 reizes vērtīgāks šīs naudas izlietojums un ieguldījums, naskie projektētāji, jūs gan nemaz neesat domājuši.Runājat par kvalitātes mērīšanu, bet vispirms jārada apstākļi, iespējas un mācību materiāli (tam gan noderētu projektu nauda), lai kvalitāte būru iespējama. Taču atkal gaidāma tikai kārtējā bezjēdzīgā darbošanās, kurai bezjēdzīgi izšķērdēs miljonus. Bet kurš izmērīs šī projekta lietderību un galarezultāta vērtību?????????????
Katrā klasē 2 ierēdņus ar hronometriem, kas "monitorē" vienu skolotāju, tad vēl divus ierēdņus, kas pārbauda skolotājas "monitorēsanas" rezultātus, vēl vienu, kurš informāciju prot ievadīt sistēma, vienu koordinatoru - KOPĀ SEŠI "monitorētāji" uz vienu skolotāju! Latvijā ierēdniem bezdarbs nedraud!
Muļķībām 17.10.2017. 11:53:04
naudas vienmēr pārpārēm (pagrābšanai), bet vajadzīgām darbībām, piem., mācību procesa bāzes un radošuma nodrošināšanai naudas nekad nav (to jāfinansē skolotājam no savas kabatas)! Absurda teātris!
NEKAD izglītības sistēmā nepietiks naudas, jo tā tiek nežēlīgi izšķērdēta!
Kārtējā dāsnā naudas plūsma bezjēdzības "mūžīgā dzinēja" darbināšanai....
Ak, kungs, kā var mētāties ar naudu un izlikties, ka kaut ko jēdzīgu dara!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.