Lietotājvārds
Parole
Testeris
atbilde undo 20.10.2017. 11:41:57
Humanitārie ir tik pat nepieciešami kā eksaktie. Diemžēl dvēseles bagātība mūsdienās tā nekotējas kā materiālie labumi. Tāpēc viss ,,smaguma centrs,, tiek nobīdīts uz materiālajiem priekšmetiem un eventuālo naudas pelnīšanu nākotnē.
Eksakto priekšmetu programmas ir pilnīgi neadekvātas. Reālajā dzīvē un vairumā profesiju algebra, ģeometrija, fizika, ķīmija, programmēšana ir izmantojamas kādus 20%. Pārējais nav vajadzīgs un pārsvarā ir nesaprotams.
Bet humanitārie priekšmeti skolā nav priekšmeti?
Diemžēl ne jau profesori taisa mācību programmas. Tie vismaz zina priekšmetu...
Pērkons to I 18.10.2017. 14:59:03
Tak nevajag raudāt, jādara veselā saprāta ietvaros ;) , laivilks paēdis un kaza dzīva.
Jā, lai pašvaldība algo ķīmijas, fizikas un datorikas pasniedzējus lauku videnē. Par pāris štukām mēnesī. Citādi- kurš gan te nāks?
sirds raud par bērniem un dusmojas uz profesoriem, kuri nav redzējuši bērnus, bet tagad māca mūs kā mācīt informātiku! Līdz šim jutu, ka bērni saprot, pilda uzdevumus ar prieku, bet tagad? sviest, bezcere

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.