Lietotājvārds
Parole
Lūzeri nebūsim 20.10.2017. 13:15:28
Beigās vēl arī kāds islama papucītis atnāks uz grupiņu ar ieroci, ja kas nebūs pa prātam.
Tieši tā, zaudētāji būs mūsu bērni. Islāmiticīgās mammītes sāks brēkt, kad gribēsim svinēt Ziemassvētkus. Brēks par ēdienkarti un savā ramadānā klaigās par to, ka bērniem būs izklaides pasākumi. NEBŪSIM TAČU VIENREIZ LŪZERI! Šī viltus tolerance jau burtiski apriebusies. Vai tiešām visi ir akli un neredz, kur tā Eiropu novedusi?!
tā šķiet 20.10.2017. 10:46:34
Patvēruma meklētājiem jeb bēgļiem šeit paredzēts uzturēties tikai tik ilgi, līdz viņu dzimtenē beidzas karš. Tad viennozīmīgi viņiem jādodas mājās, tāpēc centieni viņus integrēt vietējā kultūrā ir ne tikai bezjēdzīgi, bet pat pretlikumīgi. Jā, bēgļu bērniem bērnudārzs, ja vecāki strādā un pelna sev iztiku, kā arī iespēja mācīties skolā būtu jānodrošina. Taču ne jau jauktās grupiņās vai klasēs kopā ar vietējiem bērniem., jo zaudētāji tad tomēr būs mūsējie.
Un visi bērni būs jaukti vienā grupiņā? Vai šajā bērnudārzā tiks svinēti Ziemassvētki, Lieldienas? Būtu tolerantāk no tiem atteikties, lai neaizskartu kāda islāmticīgā jūtas.
Patvēruma meklētāji Latvijā ne pārāk ilģi aizturās - paši cenšās uz Vāciju nokļūt. Bija reize, kad vienā klasē ar kuru es strādāju, pabija meitene no Sirijas. Ko ar viņu darīt stundā nezināju ne es, ne citi skolotāji. Kontakts nebija nekāds valodu dēļ. Šejt viņiem ir grūti, jo absolūti nav arābu sabiedrības. Angļu valodu ne katrs no viņiem zin, un ne katrs no vietējem to zin. Tāpēc, ja godīģi, tad man vairāk patiktu, lai tie bērni sēž skolā un bērnudarzā tajā vietā, kur ar tiem strādās valodu zinošie specialisti, neviss manā stundā, kur man paliek neerti par savu nespēju kaut ko viņiem pastāstīt.
Un patvēruma meklētāju bērniem vēl būs speciāla ēdienu karte, jo viņi jau cūkgaļu neēd:)
kauna nemaz nav pasu cilvekiem prieks bernu bernudaziem naudu atrast nevar un nemekle bet patveruma mekletaju berniem naudu bezmaz vai atrod uzreiz kas musu cilveki kuri strada un maksa nodoklus sliktaki par viniem?
Ko tad darīt? Ļaut bēgļu bērniem kļūt par neizglītotiem un nekulturāliem cilvēkiem? Pašiem būs vieglāk sadzīvot ar izglītotiem kaimiņiem. Ja valstī ievesti, tad arī ir jāuzņemas atbildība. Diemžēl maksās par to tie, kas nav pieņēmuši lēmumu ievest bēgļus.
paldies ka parupejaties par mani
bail metas domāt

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.