Lietotājvārds
Parole
Ja nebūtu lamājies, būtu pat tā mīļi....:D
Skolas teritorija ir publiska zona un tur nav aizliegts uzturēties/ienākt kādam. Skolā aizliegts, ēkā (un nevis aizliegts, bet piereģistrē un "nodod tālāk adresātam" šo personu)
mildastante 20.10.2017. 13:15:16
IEZOGAS.... tātad ar nodomu mācīt vingrot. Iespējams, bija neapmierināts ar redzēto un bija vēlme palīdzēt bērniem, jo skolotājs stāvēja un glāstīja savu telefonu.
nu piedad bik sanaca parsaut par stripu kam negadas
Tātad... stundu laikā skolas teritorijā var ienākt jebkurš!!! Jautājums! Ko tā skolas policiste skolā vispār dara? Konstatē dīvaińus, lai izsauktu papildspēkus. Policistam ir jānodrošina kārtība, lai visādi "dīvaińi" netiek tur, kur vińiem nav łauts. Jēga no tādas policistes...
:) :) :) :) :)m 20.10.2017. 11:05:55
Pie skolas - vai tas jāsaprot, ka skolas teritorijā? Neticu, ka bērni vingro ārpus teritorijas. Pie mūsu skolas 3 uzraksti - NEPIEDEROŠĀM PERSONĀM SKOLAS TERITORIJĀ UZTURĒTIES AIZLIEGTS. Un ir 2 sētnieki un policiste.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.