Lietotājvārds
Parole
-Kuram lielāks? -Mazākajam.
Un kas notiks laukos ar kultūrvidi?Vidusskolu jaunieši taču sastāda lielāko daļu jauniešu deju kolektīvus, iesaistās koru dziedāšanā utt.Ja būs spiesti braukāt tālu prom , tad taču arī šī joma ar laiku paliks tukša?
Protams, nav labi uzturēt pustukšas skolas un velti izšķērdēt naudu, BET! Tādā gadījumā beidzot proporcionāli jāreformē arī Saeima un IZM. Jānodrošina visiem intensīva slodze 30 h nedēļā, par algu 1000 eiro mēnesī; kam nepietiek SABIEDRĪBAI NODERĪGA darba, tos atlaist; virsstundas (kas skolotājiem ir, piemēram, mājasdarbu labošana u.t.t.) bez samaksas... Vārdu sakot, vienlīdzību. Skolēnu skaits taču nekad nebūs tāds kā agrāk, tādēļ ierēdņu skaitam uz vienu skolēnu, saglabājot tā laika proporciju, arī jāsamazinās.
Kurš latvietis savu bērnu sūtīs un kurš pusaudzis brīvprātīgi dosies mācīties uz mežā esošo Rīnūžu vsk. (krievvalodīgo skolu)?
Повторно процитирую Отто фон Бисмарка: Тот, кто экономит на школах, будет строить тюрьмы
Да зачем в Латвии вообще нужны школы? Кому тут умники требуются? Оставить пару начальных школ для нац. элиты, чтобы научились читать приказы из Вашингтона и Брюсселя и хватит. А остальные школы - в военные училища, готовимся с клятыми москалчми воавать...
Bez loģikas 26.10.2017. 17:40:37
Kāds stulbums ņemt vērā koeficientu, kas atspoguļo tikai vienu gadu! Mēs visi zinām, ka katrā gadā klases ir dažādas. Jāreorganizē, ja ir zems rezultāts vismaz 3 gadus pēc kārtas (tad droši vien ir problēmas arī pamatposmā). Bet neredzu nekādu loģisku pamatojumu, kāpēc jālikvidē vidusskolas posms, ja, teiksim, ir 3 klases (10., 11., 12.) un katrā pa 20-26 skolēni. Skolotājiem ir stundas un skolēniem nekur nav jābrauc. Ja klases ir pilnas un kvalitāte ir laba - kādēļ šie nenormālie mistiskie skaitļi lai uzturētu "lielu" vidusskolu? Man šķiet, ka tagad Šadurskis sāks manipulēt ar pamatskolas un vidusskolas skolotāju algām. ((
Saskaitām skolēnus, sadalām pa skolām - skumji, vai kāds domā par bērniem.......
Sen jau bija laiks to darīt !
Tā arī nav uzrakstīts, ko īsti nolemts darīt ar pustukšo 37. vidusskolu...
skatos Baltijas 1.kanālu 26.10.2017. 11:00:10
Ušakovs skaidri paziņoja, ka tiks darīts viss, lai līdz Saeimas vēlēšanām (tad būs arī cits izglītības ministrs) Rīgā nekas nemainīsies!
Rīgā, ja skolēnu skaits ir tāds, ka 42 vidusskolās vietas pietiek - OK! Neredzu problēmu!!!
Par Rīgu piekrītu! Nav jābūt uz katra krustojuma pa pustukšai skolai, jo tik liels iedzīvotāju skaits, kā bija pirms 25 gadiem, diez vai kādreiz būs. Runājot par poļu, lietuviešu utt skolām, domāju, ka daļu no tām varētu apvienot, izveidojot mazākumtautību vidusskolu, kurā vispārējos priekšmetus kopā apgūst latviešu valodā, bet savas dzimtās valodas stundās dalās vairākās grupās. Šādi arī integrācija būtu pozitīva.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.