Lietotājvārds
Parole
līdzīgi kā vidusskolas, arī internātskolas būtu jāparedz konkrēts skaits uz kādu teritoriju. Lai nav tā, ka 30 Liepājas pilsētas skolēni brauc uz internātskolu Vaiņodē, kaut gan pašā Liepājā taču arī ir internātskola!
Viss tiek darīts, lai būtu lielāks tukšums ( visās jomās) Latvijā. Tie bērni, kam ir slikta uzvedība, zems sekmju līmenis un liela nabadzība mājās droši vien skolas neapmeklēs. Tad jau jāslēdz arī Naukšēni ! Tikai Saeimā nav jāsamazina deputātu skaits, jo uz tiem likums un taisnības neiedarbojas. Manā skatījumā Latvija mirst, kaut gan es lepojos, ka dzīvoju tik skaistā zemē, kas saucas Latvija. Ir grūti noskatīties uz tukšajām lauku mājām, nabadzīgajām pagastu valdēm un lielo bezdarbu. Latvija veidojas īrijā, Anglijā, Vācijā un Latvija būs tikai pilsētās.
nezinu kam būtu jābūt lielākai atbildībai par šiem bērniem, valstij vai pašvaldībām, bet domāju, ka internātskolām būtu jābūt modernām, skaistām un ar vispozitīvākajiem skolotājiem. Šie bērni ir, vai nu daudz cietuši savā dzīvē, vai arī daba ir devusi ne visai daudz. Ja mēs, līdzcilvēki, to neapzināsimies, tad nav nekādu cerību, ka viņi būs laimīgi un optimistiski savā dzīvē. Ļoti iespējams, ka šī tomēr ir valsts atbildība, jo ne visas pašvaldības var maksāt gana daudz, lai nodrošinātu šo bērnu dzīvi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.