Lietotājvārds
Parole
Mums vēl jautrāk, nieka 59 km, lai iet ar kājam vai brauc ar riteni, ceļus optimizēs un tad, padomājiet tikai, būs 52 km
Varbūt mērķis ir vienkārši atbrīvot teritoriju no cilvēkiem?
Skolu optimizācija nedrīkst iznīcināt laukus! Pašlaik izskatās, ka 'Vienotība' kopā ar ZZS to turpina darīt un apdraud Latvijas drošību un neatkarību. Nebūs lauku un latviešu tautas tajā, nebūs Latvija! Medicīnas, sabiedriskā transporta un pasta pieejamība jau ir iznīcināti. Vēl palikušas skolas...
Lai tie ministri paši uz darbu kājām pastaigātu. un strādāt sāktu 8.os nevis 10.os
Ja visus sadzīs pilsētas skolās, kur radīsies liekas telpas , lai atnācējus apmācītu?Varbūt vienā klasē būs 35+
Cik izmaksāja šāds '' pētījums"? Naudu nav kur likt? Ir jau daudz ideju bijis, kā laukus izslaucīt, izmēzt tukšus, tagad to pamatos ar gudriem pētījumiem?
Princips viens - kas pasūta mūziku, tād tāda ir jāklausās! Norādījumus dod augša, bet mokās apakša.
Kāpēc neviens augšā neieklausās saprāta balsī? Kāpēc cenšas iznīcināt laukus , arī skolas?Kā pasūtījums tiek pildīts?Tas notiek ne jau Latvijas valsts un tautas interesēs.Un tā muldēšana par kvalitāti!Kas uzvarēja 7.klašu konkursā''Gudrs, vēl gudrāks''?Latgales lauku zēns!
Nu re - visu laiku bija jāklausās, ka laukos slikts izglītības līmenis. Varēja saprast, ka šiem pašiem bērniem mācoties lielajās skolās, izglītības līmenis celsies, jo pilsētās taču strādā labāki pedagogi. Tagadiņ atklājās, ka tā nebūt nav. Kas tiek ieteikts skolām, kurās ir labs rezultāts? To var neņemt vērā, jo...Tātad - dari ko darīdams, taisnība pētniekiem.Punkts. Man žēl tā patērēta laika, braukājot uz skolu. Un vēl - skola jau nav tikai mācību iestāde, tur notiek arī dažādi sabiedriski pasākumi. Vai šie lauku bērni, ja vecākiem nebūs iespēju ar savu transportu bērnus vadāt, varēs tajos piedalīties? Jau tagad tuvākās pilsētas vidusskolā Ziemassvētku balle notiek vakarā. Un kas, ja kāds lauķis uz to netiek? Pats vainīgs!
Neprecīzie dati 29.10.2017. 17:42:37
Bija pārsteigums, ka pētījumā kādai "reorganizējamai" skolai no Tukuma novada norādīts mazāks skolēnu skaits, nekā tas patiesībā ir... Kā interesēs? Kāpēc kāds ļoti mērķtiecīgi bērniem grib nozagt laiku? Laiku izgulēties, laiku piedalīties interešu izglītībā, laiku atpūtai, laiku būt kopā ar ģimeni un citam? Tāda sajūta, ka bērni tiek atņemti. Atņemti ģimenēm, atņemti pašvaldībām.
Pareizi, bērni uz skolu ar riteni vai kājām, tā teikt, slīcēju glābšana pašu slīcēju ziņā. Idejas autori varbūt paši kaut nedēļu varētu tā pārvietoties. Tad jau pasakiet uzreiz, ka laukos dzīvojošie nav cilvēki un tiem neko nevajag. Izņemot patriotismu, kuru varen čakli skries kontrolēt n-tās komisijas, jo tām tak ar sevi jāatražo.
Skuteļa kung, par "Optimālā vispārējās izglītības iestāžu tīkla modeļa izveide Latvijā (.pdf)" lūdzu vismaz vienu foršu Stand-Up komēdiju... Materiāla tur pietiks vairākām...Citam mērķim gan neredz pielietojumu...
Bu-ra-ti-no 28.10.2017. 12:09:07
Skolas reformēšot atbilstoši ceļu tīklam Latvijas teritorijā... Kādi tur CE, skolēnu skaiti klasēs vai vēl citi, iepriekš minēti kritēriji? Kā Satiksmes ministrija teiks - tā Izglītības ministrija piereformēs! Kādā literārā darbā, par kādu zemi bija tāds pantiņ– Hreks- Feks- Peks? Ļaujiet atcerēties...
Cien. e-klases veidotāji! Lūdzu izlabojiet krāsu zaļajam balsošanas īkšķītim! To vispār nevar saskatīt!
Viss ir piemeklets, pakartots acu aizmaalešanai un finansejuma apsaimniekošanai. ja jauno kopetenču lektore pasaka ka , ja klasē bernam nav zimejamas lapas - lai zime uz galda vai klasee uzgriidas.....TAS IR KAS Manā uztverē izteikta publiska ņirgāšanāspar izglītiibu kā taadu , lai gan tads process jau ir sakot kops pirmas reformas - un NEVARU SAPRAST KĀPĒC NEVIENS, KAS TO VAR, NEAPTUR!! rEALOS KSOLOTAJUS JAU NEVIENS NEKLAUSAĀS JO viss tiek piemekleets.... un pakartots...
Nezin kāpēc neviens nepievērš uzmanību tam, ka visvājākie CE rezultāti ir tieši IZM padotības profesionālās izglītības iestādēs : Rīgas Stila un modes tehnikums VSIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola Smiltenes tehnikums Tomēr tas nekaitē minētajās iestādēs iepludināt miljonus. (var ieskatīties VIAA (punkts)gov(punkts)lv lapā)
Vai nevienu nemulsina, kā aprēķināts OCE indekss? Tiek ņemts vērā nevis eksāmenu kārtotāju skaits, bet skolēnu skaits 12. klasē mācību gada sākumā. Ja nu kāds 12. klases skolēns mācību gada laikā izstājas un eksāmenus nekārto konkrētajā skolā, viņš automātiski samazina skolas OCE indeksu. Līdz ar to varam konstatēt, ka OCE indekss ir neobjektīvs!
sakat ko gribat bet kad es taisiju zpd petijumu es ari petijuma datus piemekleju nepieciesamajam rezultatam
Jācer, ka pētījumam pašvaldības pieies kritiski un uzvarēs veselais saprāts, nevis absurds, kurš Latvijas lauku skolas pārvērš par sākumskolām.
Absurds! Ar velosipēdu!! Mazs bērns ar smagu mugursomu un sporta maisu! Un talkas dienā vēl ar grābekli. Un pēc klases vakara -20 grādos pa tumsu! Vai vispār smadzenes izkūkojuši ierēdņi? Es nesaku, ka optimizācija nav vajadzīga...bet jārunā ar jēgu un jādomā, kā visiem labāk!
Galvenie izglītības noteicēji Latvijā ir Ārvalstu investoru padome, Swedbank un citi baņķieri un ideologi no Britu padomes un citur. VISC un IZM tikai pakalpo.
Tieši tā! No sākuma tika norādīts , ka mazo vidusskolu slēgšana nepieciešama zemo CE rezultātu dēļ. Kad izrādījās, ka tie tik zemi vienmēr jau nemaz nav, sāka izskanēt viedoklis, ka CE rezultāti nevar būt nekāds kritērijs. Smieklīgākais, ka vakar pētnieks paziņoja par skolu skaita samazināšanu, bet jau nākamajā teikumā vēstīja, ka skolēniem uz skolu vajadzētu doties kājām. Vai tos 25 km? IZM nupat ir tā saputrojusies, ka kauns tās muļķības klausīties.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.