Lietotājvārds
Parole
Sajūta, ka visa reorganizācija domāta, lai visi lauki paliek tukši. Vēl palikušie dosies prom svešumā, lai tādu murgu nav jāpiedzīvo. Vispirms sakārtojiet ceļus, pa kuriem viegli un ērti nokļūt līdz paredzētajai skolai, pārēķiniet vai "atstātajā" skolā ir pietiekoši lielas telpas visu apkārtējo uzņemšanai, vai pietiekoši nodrošināta autobusu satiksme. Vieli pateikt- tikai 1 stundas brauciens, bet tas skolēns varbūt vēl brien km no sānu ceļiemārā. J mums nolikvidē vidusskolu un atstāj kā sākumskolu, tad ikdienas pārvietošana būs vajadzīga apmēram 70- 80 bērniem. Ar velosipēdiem? Vai mūsu ceļos jau nepietiek upuru, jo nav mūsu ceļi domāti tādiem bariem uz velosipēdiem, un kā ar bērnu drošību. Pietiek ar mežcūku klaiņojošajiem bariem un maniakiem
Interesanti? Reformēt grasās Brocēnu vidusskolu, kas šogad mazo skolu Vītola fonda reitingā iegūst 7.vietu un ir nominantu vidū Cēsu draudzīgā aicinājuma balvas saņemšanai tieši par augstiem rezultātiem centralizētajos eksāmenos dabaszinātnēs?! Kā to lai saprot?
Ne visām mazajām skolām tā paveicies. Kādā citai izteikts spriedums par likvidāciju "... par spīti 63,9% OCE indeksā, jo skola ir pārāk maza un citas skolas tai ir pietiekami tuvu.”"
Gatavojam olimpiskās rezerves - lietū, sniegā, salā un svelmē katru dienu 2x59 km ar riteni, vai vēl labāk, katru dienu maratons, visas medaļas šajos sporta veidos būs mūsu
Nožēloju, ka pārgāju no Brocēnu vidusskolas uz Druvas vidusskolu. Brocēnos attieksme bija daudz draudzīgāka un personīgāka, turpretim Druvā es esmu tik vien kā kārtējais skolēns. Druva ir skola ar augstiem "cipariem", bet ne obligāti augstu kvalitāti.
Nu likvidējam visu Latviju, varam taču pārcelties uz Lietuvu, tur populācija lielāka, Igaunija tā īsti nederēs. Ir jau pieredze, likvidēja mazās slimnīcas, tagad pusgads rindā jāstāv, lai tiktu pie vajadzīgā daktera. Vienu laiku samazināja medmāsas, tagad trūkst visa veida medicīniskā personāla. Tā turpināt...
arī mīnusus nevar uzlikt
diemžēl bloķē izlases veidā
?
Normāli. jau sen bija labi vārdi dzirdēti par Druvas vidusskolu. Bet tas gan nav normāli, ka jābrauc 50 + kilometri uz vidusskolu! Tās ir divas stundas ceļā katru dienu- turp un atpakaļ! Par ko bērniem tāda mocība- sods par to, ka vecāki vēl cenšas noturēties laukos un nemaucas uz Rīgu vai Englandi?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.