Lietotājvārds
Parole
Menshe naroda, menshe problem...
Kuram intrese
<<gsjkfcxsdfsghrfczyawnebgdjsjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjsddddddddddksfdjgfgj fbgfffgfgfgfgfffgfgfgfgfgffgfgfgfffgffg
skolu slēgšana ir Ārvalstu investoru padomes padoms. Tam nav nekāda sakara ar Latvijas un tās iedzīvotāju, un vismazāk latviešu tautas interesēm.
Cik tādi pētnieki un ārzemju konsultanti Latvijā postu ir nodarījuši? Ļoti daudz. Turpinām vēl klausīties šajos valsts iznīcināšanas murgos. Ja ir bijis dots uzdevums iznīcināt Latvijas valsti, tad tas tiek realizēts gadu no gada un labāk nepaliek pilnīgi nevienā nozarē. Kam tas ir izdevīgi?
Šajā pašā laikā Berlīnē ir veikts līdzīgs pētījums par skolām. Pētījuma vadītājs nekautrējas sacīt tieši, ka šī pētījuma mērķis ir KONFRONTĒT skolas ar viņu pašu datiem. Papildus ir runa par to, ka skolu vadītājiem būs jāslēdz līgumi par šī kantora nodrošināšanu ar dažādiem statistikas datiem. Domāju, ka šī DATORIZĒTĀ KONTROLE AR ATBILSTOŠU DIGITALIZĒTU BIROKRĀTISKU (nevar taču atrauties no sēdekļiem ērtajos klusajos Vecrīgas kabinetos!) REGULĒŠANU ir tā aisberga neredzamā daļa, par kuru šobrīd ierēdņi nerunā, galvenais, lai tiek sadzīti visi reformas aplokā.
ko jūs satraucaties, nebūs nekādas optimizācijas - "nāk" velēšanas un kārtējam izglītības ministram būs citas fiksās idejas! 25 gadus kuļamies no viena grāvja otrā....................
Līdz šim domāju, ka iedzīvotāju migrācijas process no perifērijas uz lielpilsētām, kurš šajā dižpētījumā tiek nodēvēts par depopulāciju, ir nevēlams. Taču tagad, laikam, būtu jāsāk pārdomāt, jo plānotā skolu tīkla "optimizācija" ir depopulācijas veicinātājs. :/

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.