Lietotājvārds
Parole
NAGGETS HA BOY NOOBS
Ko te brīnīties ja lauku skolās māca sliktāk nekā pilsētu skolas. Ne visi var pavilkt pilsētu skolas , jo tur prasa vairāk nekā lauku. Un nevisiem vecākiem ir tik laba izlglītība lai var atrast darbu pilsēta un kur dzīvot. Laukos nav tik stingri ka pilsētā!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mačtamam jau sen ir iespēja izstrādāt Ventspils novada optimālāko skolu tīkla modeli. Bet nekā. Cilvēks, kas nekad nav spējis uzņemties atbildību, pie šādiem pasākumiem neķersies, bail, ka neievēlēs. Vieglāk ir tukši parunāt....
Vecāks, kura bērni dzīvo internātskolā un mācās Valsts ģimnāzijā. 07.11.2017. 17:50:59
Izsaku līdzjūtību šiem bērniem, kuri ir spiesti mācīties lauku vidusskoliņā. Protams, ja šie bērni ir spējīgi pavilkt pilsētas vai valsts ģimnāzijas līmeni...
Katram vidusskolēnam pa auto 06.11.2017. 19:08:02
Mani sajūsmina šis PRĀTA teikums... ........Bet no Usmas līdz Talsiem ar auto pētījumā norādītajā laikā aizkļūt nav nekādu problēmu..... Kurš būs tas, kas ar auto katru dienu vizinās šos vidusskolēnus uz Talsiem un vakaros brauks pakaļ - varbūt PRĀTS piesakās?
Arī es izlasīju pētījumu. Visu cieņu autoriem! Beidzot tiek domāts, kā, neizniekojot nodokļu maksātāju naudu mikrovidusskoliņās, arī lauku jauniešiem nodrošināt konkurētspējīgas izglītības iespējas. Dotētas pašvaldības darbiniekam, kurš nespēj izlasīt, kā pētījumā rēķināts ilgums, kādā mērojams ceļš līdz skolai, pieklātos paklusēt. Ja tik ļoti gribas izpausties, varēja izteikt priekšlikumus, kā, samazinot no izlīdzināšanas fonda saņemto dotāciju apmēru, piemēram, palielināt skolotājiem atalgojumu. Bet no Usmas līdz Talsiem ar auto pētījumā norādītajā laikā aizkļūt nav nekādu problēmu. Pats esmu braucis. Bet var jau braukt arī uz Ventspili. Igauņiem vidusskolas ir tikai apriņķu centros, tāpēc arī skolēnu zināšanu līmenis pasaules topā, kamēr Latvija ar savām pseidovidusskoliņām slīd aizvien zemāk.
Nekādi nevaru saprast, ja viss ir tik slikti, kāpēc Jūs cien. komentētāji nenākat ar savām alternatīvām. Varbūt tieši Jūsu "smadzeņu apcirkņos" ir kāds zelta grauds (ideja), kas Latviju padarīs labāku. Varbūt Jūs spējat laukos radīt darbavietas? Tad arī viss notiksies!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.